Jak probíhá konzultace?

Konzultaci poskytuji ženám i mužům. Zabývám se převážně vztahy, ať jsou to vztahy partnerské, vztahy k rodičům, k dětem, k penězům či k sobě samým. Konzultace může být osobní, přes skype nebo hangout.

Konzultace trvá téměř vždy dvě hodiny s tím, že před konzultací je možno zaslat mail s krátkými body, s čím za mnou přicházíte. (Prosím moc, neposílejte mi slohové práce, mám vás mnoho a nestíhám to pročítat detailně.) Pro mě je to důležité proto, že se dopředu nacítím na váš problém a ukrátím tak významně konverzační část konzultace. Pro vás je sepsání bodů důležité proto, že si zrekapitulujete na vědomé úrovni to, co chcete zpracovat a dáte tak pokyn svému vyššímu Já, že jste připraveni. Od tohoto rozhodnutí právě započala vaše Práce.

Konzultace se dělí na dvě části

První část je konzultační, kdy se klient zpovídá a upřesňuje, co ho trápí. Jsou mu pokládány dotazy, konzultujeme různé životní etapy, zážitky, popřípadě traumata.

Druhá část je terapeutická. Za pomoci terapeutických metod, které si klient vede sám dochází k vnitřnímu uvolnění bloku, který působí potíže v realitě, v běžném životě. Já jsem pouhým průvodcem. Pakliže je třeba, následují pokyny na splnění „domácích“ úkolů, které mají pro klienta největší váhu. K uzdravení musí člověk dojít sám. Svou pílí a odhodláním pro změnu. Už po samotném sezení dochází k velké energetické změně, kterou si však klient musí udržovat do té doby, než se za pomoci jeho odhodlání ustálí a uvede jej do trvalé harmonie.

Pokud se jedná o klientku ženu, tak u žen v 95% poskytuji návod na samoterapii „vaginální regresi“, kterou v průběhu i po skončení konzultujeme telefonicky či mailem. Tato metoda má sama o sobě hluboký vliv na psychický i fyzický stav klientky, mění její okolní prostředí, mění její smýšlení o sobě, fyzický i psychický stav, vrací ji k sobě samé a uvádí do stavu harmonie se sebou i okolím. Dodává energii pro změnu, odvahu a odhodlání.

Kolik konzultace stojí?

Konzultace stojí 600,-/hodinu

Nerozlišuji ceny u  konzultací osobních nebo skype či hangout.

Osobní konzultace poskytuji nejčastěji přes PC. Je to velmi příjemná metoda, kdy jsme každý ve svém bezpečném prostředí a dochází tak k lepšímu otevření se emocím a tématům. Pokud trváte na konzultaci osobní a jste přespolní, sledujte, prosím, FB – Labužnice života, tam dávám aktuální návštěvy měst nejdříve.

Pokud za mnou chcete přijet, můžeme se sejít u mě v kanceláři kousek od Ostravy v Horní Lhotě – Zátiší, přímo v lyžařském areálu Vaňkova kopce v centru osobního rozvoje Carpe Diem.

Děkuji všem za důvěru, kterou do mě vkládáte, je mi velikou ctí být u vaší změny.

 

 

Nemám teď úplně z časových důvodů prostor pro květnatější vyjádření toho co jsem mohl osobně prožít a prožívám stále ještě už více méně ve vzpomínkách ale to čeho jsem mohl být účasten s tebou a ostatními spolutvůrci bylo NĚCO!! Bez tzv.duchovního patosu, usazené do reálu každodennosti, praktické a použitelné pro každého kdo porozumí a přijme. Je naprosto patrné, že to co šíříš, Vendulo, to také žiješ. Je vidět a hlavně cítit, že na sobě makáš a nebylo tam za celý den nic, co bych vnímal, že není opravdu tvé. Být tam, rovná se osobní změna dosti od gruntu. Děláš věci, které jdou dooost pod pokličky. Dalo mi to také mimo jiné velkou inspiraci pro další práci s lidmi. To co jsme s tebou dělali v Litomyšli je ve své podstatě velmi jednoduché a praktické. Prostě super. No to budeš asi ty ne? Díky taky všem za odvahu být tam. Vendulo děkuju.
Milan

Milan Vaňous

Seminář celodenní o Sebevědomí

Tak mám napsat, co si myslím o Vendulce, je prostě boží, pro mě jedno z nejzásadnějších setkání roku, neskutečný mazec v tom nejlepším smyslu, ukáže, navede, lidská milá, laskavá…důvěřujte jí a sáhnete si na dřeň, není třeba se bát…Jsem vybrečená, vyhysterčená, srovnaná …Je to super a to setkání s Vendy za to stojí. U mě zpětná reakce na změnu energie asi do 2 hodin…DĚKUJU JSI SKVĚLÁ

Daniela

Daniela Baslová

Osobní konzultace

Měla jsem to velké štěstí a dostalo se mi opravdového daru  Neobyčejné skype setkání s Vendy. Jsem za to nesmírně vděčná, neb Vendy má úžasnou schopnost otevírat všechny komnaty a především ty, od kterých jsme zahodily klíč… Je to ozdravný proces, kdy najdete sami sebe, dotknete se své duše, uzdravíte emoce, tělo a všechna zranění, jizvy, křivdy… se zahojí, ale nejdřív si pro ně musíme sáhnout, přiznat a pak už se dějí zázraky! Vendy nemaže med kolem… S neobyčejnou důvěrností, ale hlavně opravdově mi ukázala směr
a pomohla mi na cestě z bludiště ven  Je to na každém z nás, ale jestli máte pochybnosti, starosti, potíže a nebo prostě toužíte osvobodit svoji skrytou sílu …, dopřejte si setkání s Vendulou!!! …život je DOBREJ a je dobré ho žít Opravdově  S vděčností a velkým Díkem Jana 

Jana Novotná

Skype konzultace

Vendula Kociánová mi otevřela oči a ukázala, co znamená „vnitřní práce“ ! Jsem ji moc vďečná za průvodcování po mé vnitřní krajině a za pomoc při harmonizaci mého vnitřního světa! Není to nic „nadpřirozeného“, ale čisté realistickeho! Vendula jde přímo k jádru věci, její řečnické schopnosti jsou mou inspirací !

Od Srdce doporučuji všem, kdo má rád ve svém životě jasno a kdo se rozhodl začít od sebe a milovat se takový jaký je ……
Dekuji Ti Vendy �

Dominika Kůželová

Skype konzultace

Vendy,

ještě jednou moc děkuju za sezení s Tebou. Co se týče toho mapování – pecka! Po dvou letech se mi vrátila zdravá chuť na sex a odešly nepochopitelné problémy s močákem :-). DĚKUJI!

Alena J.

Zánět močového měchýře zmizel

Opravdu velmi, ale velmi výživný seminář s Vendula Kociánová – labužnice života, všem doporučuji jakékoliv střetnutí s ní. Připomněla mi spoustu pravd, které už dávno vím, ale ráda na ně zapomínám. Děkuji a těším se na další shledávání. Kdo nevěří, ať tam běží..

Merkaba yoga

Seminář Sebevědomí je produktem sebelásky

„Píšete o věcech tak hlubokých.
Někdy, keď Vás už moje oči nevládzu čitať, vložím si Váš text do google translatoru a pustím si ťuknutím na gombik „vypočuť“
Isti Kecskés

Isti Kecskés

Děkuji za články

Sobotní seminář Venduly Kociánové byl neskutečný. Emocemi naplněný prostor by se dal krájet. Já osobně jsem byla vybrečená až z paty. Ale je mi krásně. A ten kdo se na seminář již nedostal, nebojte, Vendy do Brna zase přijede

Leona Pešková

Seminář Sebevědomí je produktem sebelásky

Facebook
Facebook