Jak probíhá konzultace?

Konzultaci poskytuji ženám i mužům. Zabývám se převážně vztahy, ať jsou to vztahy partnerské, vztahy k rodičům, k dětem, k penězům či k sobě samým. Konzultace může být osobní, přes skype nebo hangout.

Konzultace trvá téměř vždy dvě hodiny s tím, že před konzultací požaduji mail s drobným popisem toho, s čím za mnou přicházíte. Pro mě je to důležité proto, že se dopředu nacítím na váš problém a ukrátím tak významně konverzační část konzultace. Pro vás je sepsání mailu důležité proto, že si zrekapitulujete na vědomé úrovni to, co chcete zpracovat a dáte tak pokyn svému vyššímu Já, že jste připraveni. Od tohoto rozhodnutí právě započala vaše Práce.

Konzultace se dělí na dvě části

První část je konzultační, kdy se klient zpovídá a upřesňuje, co ho trápí. Jsou mu pokládány dotazy, konzultujeme různé životní etapy, zážitky, popřípadě traumata.

Druhá část je terapeutická. Za pomoci terapeutických metod, které si klient vede sám dochází k vnitřnímu uvolnění bloku, který působí potíže v realitě, v běžném životě. Já jsem pouhým průvodcem. Pakliže je třeba, následují pokyny na splnění „domácích“ úkolů, které mají pro klienta největší váhu. K uzdravení musí člověk dojít sám. Svou pílí a odhodláním pro změnu. Už po samotném sezení dochází k velké energetické změně, kterou si však klient musí udržovat do té doby, než se za pomoci jeho odhodlání ustálí a uvede jej do trvalé harmonie.

Pokud se jedná o klientku ženu, tak u žen v 95% poskytuji návod na samoterapii „vaginální regresi“, kterou v průběhu i po skončení konzultujeme telefonicky či mailem. Tato metoda má sama o sobě hluboký vliv na psychický i fyzický stav klientky, mění její okolní prostředí, mění její smýšlení o sobě, fyzický i psychický stav, vrací ji k sobě samé a uvádí do stavu harmonie se sebou i okolím. Dodává energii pro změnu, odvahu a odhodlání.

Kolik konzultace stojí?

Konzultace stojí 600,-/hodinu

Nerozlišuji ceny u  konzultací osobních nebo skype či hangout.

Děkuji všem za důvěru, kterou do mě vkládáte, je mi velikou ctí být u vaší změny.

 

 

Tak mám napsat, co si myslím o Vendulce, je prostě boží, pro mě jedno z nejzásadnějších setkání roku, neskutečný mazec v tom nejlepším smyslu, ukáže, navede, lidská milá, laskavá…důvěřujte jí a sáhnete si na dřeň, není třeba se bát…Jsem vybrečená, vyhysterčená, srovnaná …Je to super a to setkání s Vendy za to stojí. U mě zpětná reakce na změnu energie asi do 2 hodin…DĚKUJU JSI SKVĚLÁ

Daniela

Daniela Baslová

Osobní konzultace

Vendy,

ještě jednou moc děkuju za sezení s Tebou. Co se týče toho mapování – pecka! Po dvou letech se mi vrátila zdravá chuť na sex a odešly nepochopitelné problémy s močákem :-). DĚKUJI!

Alena J.

Zánět močového měchýře zmizel

Opravdu velmi, ale velmi výživný seminář s Vendula Kociánová – labužnice života, všem doporučuji jakékoliv střetnutí s ní. Připomněla mi spoustu pravd, které už dávno vím, ale ráda na ně zapomínám. Děkuji a těším se na další shledávání. Kdo nevěří, ať tam běží..

Merkaba yoga

Seminář Sebevědomí je produktem sebelásky

„Píšete o věcech tak hlubokých.
Někdy, keď Vás už moje oči nevládzu čitať, vložím si Váš text do google translatoru a pustím si ťuknutím na gombik „vypočuť“
Isti Kecskés

Isti Kecskés

Děkuji za články

Sobotní seminář Venduly Kociánové byl neskutečný. Emocemi naplněný prostor by se dal krájet. Já osobně jsem byla vybrečená až z paty. Ale je mi krásně. A ten kdo se na seminář již nedostal, nebojte, Vendy do Brna zase přijede

Leona Pešková

Seminář Sebevědomí je produktem sebelásky

Facebook
Facebook