Tajemství moudré ženy, od níž muž neodejde, a která vytváří pevné rodinné vztahy.

Jakou ženu muž nechá být? Odpověď není jednoznačná a často zazní skeptické: nakonec každou! Nicméně je zřejmé, že muž nejspíš opustí hysterku, ženu rozmazlenou, odmítavou, neupravenou… Možná tedy problém není ve vlastnostech ženy, ale v něčem jiném?

Tady je několik tajemství ženy, kterou muži neopustí:

1. Muž není smyslem života, není jeho středem, není vrcholem snů.

Svět je mnohem rozlehlejší a zajímavější než pouhý fakt přítomnosti muže v ženině životě. Proto nemá žádný smysl se něj věšet, nemá smysl mu posluhovat, všelijak se kolem něho vinout a být na něm závislá. Stačí prostě být vedle něj a užívat si jeho blízkost.

2. Každá žena by měla mít alespoň teoretickou možnost od svého muže odejít.

Měla by být finančně nezávislá, profesně zajištěná a osobně sebejistá. Ztratit takovou ženu je zlé – na rozdíl od přítěže, kterou za sebou musíme životem táhnout.

3. Žena je vždycky ochránkyní domácího krbu.

A jinak to ani být nesmí. Nemusí třeba vyšívat křížkovým stehem, ale umí upéct skvělý koláč. A když neumí upéct koláč, dokáže připravit vynikající kotlety. Muž nikdy neopustí domov, kde mu dobře vaří a kde má vždycky vyžehlenou košili.

4. Muž nemusí dávat ženě všechny vydělané peníze.

Z žádného důvodu a pod žádnou záminkou. Žena, od níž muži neodcházejí, také nikdy neprohlíží jejich kapsy! Dokonce i když přesně ví, že v pravé je bankovní karta a v levé vizitka nějaké modelky.

5. Žena není jen mužovou milenkou, hospodyní a matkou jeho dětí.
Rozhodně musí být jeho přítelkyní. Muži jen těžce snášejí duševní samotu, potřebují se dělit o své plány, svěřovat se s všedními zážitky, dávat rady a rady dostávat. I když jde třeba o maličkosti.

6. Žena, kterou muž neopustí, svého partnera nikdy nerozčílí.

Nedělá mu scény, nedusí ho podezřeními, svou špatnou náladu si na něm nevylévá, nechytračí a nemanipuluje ho za pomoci sexu. Vždycky s ním mluví a vždycky se domluví. Když se nedomluví, tak prostě odchází.

7. Vždycky chce být dokonalá.

Snaží se dobře vypadat. Bojuje se svými zlozvyky. S potěšením utrácí peníze pro sebe – a tím i na mužovu image u druhých.

8. Žena, kterou muži neopouštějí, bere vážně a s úctou koníčky svého partnera.

A samozřejmě má své vlastní.

9. Žena může být slabá, avšak nesmí být hloupá.

10. Žena, kterou muž neopustí, se má velmi ráda. Proto také snadno a naplno miluje svého muže.

Autor: převzato z internetu