1.Můžete smrdět

Protože jsou přátelé z ezoterických skupin často přesvědčeni, že chemie na tělo nepatří a škodí mu, jsou velmi tolerantní k pachu ostatních, protože mají radost, že se vracíte k přirozenosti. Když tedy občas zasmrádnete, uděláte jim radost.

2. Na všechno mají lék

Bolí vás hlava? Zlomili jste si nohu? Upadli jste nebo se vám zpozdila menstruace? Zeptejte se přítele ezoterika. S naprostou jistotou bude vědět, jaká psychosomatická příčina vám potíž způsobila a když vědět náhodou nebude, tak vytáhne z kapsy krizovky Bachovky nebo emergency spray od eLeRka.

3. Emoce jsou vítány

S přítelem ezoterikem nemusíte nic tajit. Můžete být sami sebou. Chce se vám plakat? Plačte. Chcete křičet? Křičte. Chcete si do něčeho bouchnout? Jistě už má za zády připravený polštář, který vám ulehčí. Emoce se totiž nesmí potlačovat a to on dobře ví. Miluje váš pláč a je rád, že konečně není on ten, kdo prožívá vnitřní muka.

4. Outfity jsou out

Dbáte na svůj šatník, ale pojednou vám přijde neodolatelá chuť, jít mezi lidi jen tak v pyžamových kalhotech a krajkové halence? Můžete! Čím větší mix stylů, tím více jste pro ezouše cool. Budou obdivovat váš svobodný styl a možná vás i napodobovat. Máte na ponožce dírku? Nevadí! Mají ji všichni a ještě každou ponožku jinou. Nejsou totiž otroci módy a tak vítají, když vypadáte jako magor. Je to výraz svobodného ducha.

5. Nikdy neuděláte chybu

Vaši ezoteričtí kámoši jsou velmi tolerantní. Něco se vám nepovedlo? Rozešli jste se s partnerem a litujete toho? Dali jste na zadek svému dítěti před zraky veřejnosti? Křičeli jste na prodavačku v Tescu? Nevadí! Mělo to tak totiž být! Nic není chyba, jen zkušenost a vše je v pořádku.

6. Vždycky vám odpustí

Kámoši ezoterici razí pravdu, že je dobré odpouštět a nezahlcovat své tělo zahnilými emocemi. Kámoš ezoterik neustále něco čistí. Pokud ho tedy něčím naštvete nebo snad dokonce zradíte, věřte tomu, že vám velmi rychle odpustí, protože to dělá pro sebe a nechce mít nevyřešené vztahy.

Vypadají možná divně, občas smrdí a mají mastné vlasy, někdy se nečešou a vypadají, že stále na něčem jedou. Ale vy je máte stejně rádi, protože s nima je ten život nějak lehčí.:-))

Od zatmění po úplněk

Vendy, je mi hrozně...Vendy, mám depresi...Vendy, zase jsem do toho spadla...Vendy, co se to se mnou děje?? To a mnohé jiné mi teď posíláte. Miláčci...no...děje a co. Zvykněte si. Celá ta změna vedoucí nás k rozpomenutí se na to, kým jsme se děje od jistých dat...

číst více