Dříve jsem neuměla vůbec odpočívat, dnes už to pro mě není problém.

Dříve jsem jenom sprostě šu…dnes už se miluji.

Dříve jsem se nechala využívat, dnes používám své vnitřní síly a talentů.

67 stran nabitých informacemi o tom, jak vaginální regresí, samomapováním dospět ke šťastné yoni. Nepotřebujete chodit k terapeutovi a utrácet drahé peníze. Samy se můžete zbavit chronických potíží i vleklých migrén.
Všechnu moudrost máte v sobě.
Necpěte už informace hlavou. Zalejte svou květinu hezky odspoda.

 

Co koupí E-booku získáte?

Pokud nezůstanete pouze u čtení a rozhodnete se metodu vyzkoušet, může se vám život otočit vzhůru nohama. Nejen, že o sobě zjistíte, co jste netušily, ale až naplno procítíte a uvolníte staré bloky a křivdy, uzdravíte celou ženskou rodovou linii. Uzdravení sahá několik generací vpřed a několik generací vzad. Uvolníte karmické uzly, které si každá žena ve vašem rodě nese sebou. Vaše dcery už nebudou muset tahat břímě rodových bolestí a díky vám a vaší práci na sobě, budou žít šťastný život, podle vlastního nastavení.

Proč jsem ho napsala?

Dostala jsem obrovský dárek od života. Prožít si něco, co mi nepřineslo radost, ale veliké utrpení, které jsem pak po mnoho let rozkrývala v slzách a nevydařených vztahových pokusech. Byla mi dopřána obrovská milost po dnech prožitých v bolestech duše a tuto milost teď ráda předám i vám skrze tento E-book. Možná i vám se podaří najít samy sebe a otevřít konečně své srdce světu. 

Nahlédni autorce „pod pokličku“

Děsivý pocit samoty

Cítila jsem se hrozně moc sama. Pořád sama. Přála jsem si, abych byla tak hubená, že umřu. Aspoň omdlít! Ať všichni vidí, jak na mě serou a že mě jen využívají. To byl můj sen! Jít po ulici a vyvrátit se. Vyděsit všechny okolo a donutit je tak, aby se zajímali o to, co mi je. Ať se cítí vinni, že se o mě víc nezajímají a nestarají.
Mé tělo mě však nikdy nepustilo za určitou hranici. Nejméně jsem vážila 48 kilo při výšce 171 cm. Níže to nešlo, ať jsem se snažila jakkoliv. Máma vždy jen spráskla ruce, když mě viděla, řekla, ať se najím, tak jsem se před ní najedla a šla to vyzvracet. Řekli si tedy, že to tak prostě mám. Hubená puberťačka. Ve škole jsem jedla normálně i bez zvracení, tak to nikomu nepřišlo divné.

Nahlédni autorce „pod pokličku“ II.

Jak to funguje?

Sexuálně zneužitá žena (i jinak týraná), si podvědomě s přesným zamířením hledá partnera, který ji bude odmítat. On totiž cítí, že její potřeba sexuálního spojení nepramení z přebytku touhy, ale z pocitu nedostatečnosti, zhrzené chudinky, která se chce cítit neuspokojená, jako dávno před tím. Tím vyvolá v partnerovi pocit, že je slabý.

Žena se chce opět najít v té emoci odmítnutí a bolesti ze ztráty vlastního Já.
Oba se pak neusále motají v kruhu obětí a viníků. Partner toto vycítí a nechce se toho účastnit. Nechce být zase ten co zklamal.

Některé ženy, pochopitelně chtěly zůstat v anonymitě. Všem však děkuji za jejich cenná sdílení.

Dobrý den, Vendulko. 

 
na Vaše videa jsem narazila díky nynější kamarádce a nechápu, že jsme Vás neznala dřív! Přes youtube jsem se proklikala až na Váš web. Hned jak to šlo, zakoupila jsem si e-book mapování. Nevím, jak to funguje, ale je to neskutečný! 
První tři mapování jsem nic necítila, jen pak chodily noční můry. Zlom přišel se čtvrtým, kdy jsem si prošla velmi intenzivní masáží a pobrečela jsem si. Přišly záblesky z traumatizujících událostí mého dětství, které až mapováním začínají slábnout a čistit se. 
Teďka se to tak střídá, někdy je to bez odezvy a někdy je to zase síla. Jsem na konci druhého týdne a nechápu, co se se mnou stalo. 
Mám pocit, že jsem udělala skoky, které mi jindy trvaly měsíce. Chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za to, co děláte. Protože je to sakra potřeba! 
Díky Vám se dostávám ke své úplně potlačené sexualitě a ženskosti. To napojení na sebe, které jsem vždycky cítila jen při “tom“ teď cítím pořád a je to neskutečný pocit. 
Poprvé v životě jsem schopná se za sebe postavit, nestydět se a vyjádřit své pocity a postoje. A jít si za svými cíli. Je to neskutečné! 
 
Ještě jednou moc děkuji za to, že ženy přivádíte zpět k jejich vnitřní síle.
Kateřina
Kateřina S.

Vendy, do mapování se mi vůbec nechtělo. Jen ta představa, že si sahám dovnitř, mi naháněla hrůzu. Tvůj ebook je však tak láskyplně napsaný, že jsem se rozhodla, že i já si dovolím prostor pro sebe. A světe div se. Už první den slzy a dlouho potlačené emoce šly ven. Po několika dnech jsem procesu začínala rozumět a dnes už konečně vím, co stálo za mými dlouholetými potížemi. Moc ti děkuji. Práce, kterou děláš, dává veliký smysl.

Beatrice

Tak jsem včera prošla první mapovánì, přišly emoce, slzy i odpovědi a jsem toho plná. Asi v 1:05 ráno, se mi stal nepříjmený zážitek. Cítila jsem jak mě něčí ruka plácala zezadu do zátylku, vzbudilo mě to a po těle jsem měla husì kůži. Kolem mě byla hrozná zima, až mě z toho střeplo. Jinak co se týče mapovánì přišlo mi tam, že žena prodává svou dceru mužům. Emoce se spustily na levé straně a byli i slzy. Ukončila jsem to orgasmem a vše nechala v klidu vstřebat, pak jsem si začala psát poznámky a odpovědi přicházely…Moc ti děkuju že jsi, protože je úžasné jak to funguje a děkuji, že nás učíš a probouzíš opět v ženách ženství. Chtěla bych tě obejmout a těšìm se až se potkáme a kdyby bylo něco co bych mohla udělat já pro Tebe jsem tady. Měj krásný den Dana

Dana

Pracovať na sebe, to je pre nás prirodzené. Sebarozvojové semináre, hľadanie svojho poslania, „duchovný rozvoj“, sem tam jóga na rozvíjanie tela, ale do „zamknutej krajiny“, v ktorej sú ukryté krivdy, bolesti a žiale celých generácií sa nám vôbec nechce.

Čo to píšem? Môj príbeh a moje stretnutie s ebookom Oáza rozkoše (neskôr sa ukázalo, že to o tej rozkoši vôbec nie je :-D)Vedela som sa v rôznych boľavých situáciách odosobniť, pozerať sa na situáciu ako pozorovateľ, pochopiť, prijať, podporiť všetko, ale neveděla som sa dotknúť sama seba – svojej jóni. Vedela som, že s prvým vedomým dotykom sa spustí ďalší hlboký proces. Myšlienky mi chodili okolo vaginálneho mapovania, ale „nikdy“ nebola tá správna chvíľa (teraz už viem, že bolo skvelé počúvať sama seba). A zrazu som sa dostala ku ebooku Vendy. Po prečítaní sa mi potvrdilo, že trinásta komnata môjho tela skrýva veľa veľa boľavých tajomstiev, ale sila, skúsenosti a proces, ktorým si Vendulka prešla ma dostali do bodu odhodlania a odkývania. Nadviazala som spojenie s mojou jóni, vyplakala more sĺz, odkryla, pomenovala, prijala a tým vyliečila veľa emócií (pochopila som, že nie všetky sú moje…liečila som mamu i babku). Nie všetko je vyplavené, na niektoré skúsenosti ešte zbieram silu a skúsenosti a nadhľad, ale to prvé, hlavné bahno môjho tela je odplavené.

Zdieľať také intímne skúsenosti, ako Vendy v ebooku, je odvážne. Ale tá sila, že to je prežité, odskúšané, odplakané, odkričané, že je to živá skúsenosť prýšti z riadkov a to dáva silu aj ostatným. To úplné odkrytie hlbokých boľavých rán duše a tela je pre mňa obdivuhodné a pri písaní týchto riadkov mi ukotvujú hlboké pocity a usadzujem sa hlbšie v tele.  Je na každej z nás kadiaľ, kedy a ako rýchlo ideme. Ale ak sa cítite niekedy ako stroj, odpojená od seba, neschopná pomyslieť na svoju jóni s láskou, s pocitom, že je to časť Vás, ktorá slúži iba na „jedno“ (napríklad rodenie detí), tak sa vám po terapii s ebookom môže otvoriť nový pohľad na seba, svoje telo a začnete byť celistvejšia. Nájdete čas seba o ktorej ste ani nevedeli, že ju „nemáte“. Ďakujem.

Anka Strešňáková

Mapování mi nic nedělalo. Žádné emoce, jak píšeš, žádné vzpomínky ani nic, co by mě rozhodilo. Vydržela jsem však předepsanou dobu. Už během pracovního cyklu jsem si začala všímat změn v chování. Měla jsem mnohem více síly postavit se za sebe a nenechat se sebou vláčet okolím a nadřízenými. Mapování mi dodalo pocit sebedůvěry a díky záměru, který jsem si dala jsem i přišla na své dlouho ukryté programy z dětství. 

Jana L.

Od mládí jsem pracovala v oblasti escort služeb v zahraničí. Po pár letech jsem této práce zanechala a navázala láskyplný vztah s přítelem. Mé tělo se mu však nedokázalo otevřít. Velmi ho miluji, ale nedokázala jsem u milování cítit otevřenost a nemechaničnost. Když jsem narazila na tento ebook, byla to pro mě spása. Vydržela jsem mapovat 14 dní, i když to není předepsaná doba. Celou dobu jsem se sebe vevnitř dotýkala pouze na špičku prstu (respektovala jsem, že „ona“ mě nechce pustit dále)  a moje vagínka se mnou začala rozmlouvat. Pochopila jsem, jak moc jsem svému tělu ubližovala. Došlo mi, proč jsem se rozhodla mu takto ubližovat a našla hluboce potlačené příběhy. Díky ebooku Oáza rozkoše už nedovolím, aby mi někdo ublížil, protože už neublížím ani já sama sobě. Milování s přítelem se nevrátilo do starých kolejí. Prohloubilo se a teď jsme konečně oba dva spokojení. 

Denisa

Poprvé jsem vaginální mapování zažila na nejmenovaném kurzu, kde se mapování provádělo hromadně. Mě ho prováděl můj přitel a nebylo to vůbec příjemné. Nepříjmený zážitek mi zavřel cestu k partnerovi. Neuměla jsem říct dost, připadala jsem si trapně, že ostatní ženy vzdychají a mají prožitky a já jsem jen plná úzkosti. Tento proces mě uzavřel v mé sexualitě ještě více. Když jsem objevila tento ebook, rozhodla jsem se to napravit sama doma. To mě uklidňovalo, že mohu. Musela jsem si odpustit mnoho chvil, kdy jsem šla sama proti sobě. Uviděla jsem i příběh, kdy jsem poprvé proti svému přesvědčení šla. Moc mi to pomohlo. Dnes už jsem opět schopna příteli důvěřovat a uvolnit se u milování jak jen umím.

Martina

Prišiel mi email od teba, na ktorý som netrpezlivo čakala a ty vieš prečo, veľmi ti ďakujem za tvoj email a milé slová.
A tak si hovorím 67 strán (v ebooku), čo to je, porobím si, čo mi treba a večer idem na vec. Úprimne poviem, že mi moja myseľ vymýšľala kadejaké rôzne aktivity, len aby som nezačala. Tak som sa do spoznávania pustila až neskoro pred polnocou.
Nebudem ti to tu dopodrobna vypisovať, veď to nieje treba že? 😂
Ale napíšem to podstatné. Moja vagína je naozaj “bytosť” ako si to písala, komunikovala so mnou a niekoľko krát som sa akoby stalo ňou samou, no úžasné to bolo, chápem sa od včera viac a cítim, že niesom odteraz sama, že sa síce hnevá za to, čo som dopustila, aby sa jej stalo, ale cestu si k sebe nájdeme.
Ráno vstanem (druhý deň na pôste – spojila som to aj s touto aktivitou) dobrá nálada, pokoj. Veľmi silno svietilo slnko a tak si vravím, musím si dať volačo na hlavu, aby ma nebolela, to sa mi stáva, keď pracujem celý deň na slnku, a hľadám a hľadám…..
Nakoniec som si hlavu zavinula do modro belej šatky a počas dňa zisťujem že mi to robí veľmi dobre, akoby som bola chránená a v bezpečí. Možno to so šatkou nemá nič spoločné, možno áno.
Celý deň plynul akoby sám, so mnou aj bezomňa a ja si hovorím idem písať email. Ale nie.
Prídem do kúpeľne a aha ho 😃 krásny herpes na pravej strane hornej pery.
To mi už nedalo a chcela som tento môj, aj keď malý úspech, s tebou zazdieľať a hlavne ti zo srdca poďakovať za to, že si a zato, čo pre nás ženy aj mužov robíš.
Petronela Filová

Ebook - Oáza rozkoše

Nechci odrazovat od výběru mapování s terapeutem. I tato léčebná metoda má své naprosto spokojené klienty, kterým práce s terapeutem změnila život. Ne každá je však na toto intimní sdílení připravena. Žena, která má intimní problém, velmi těžko rozeznává hranici mezi MUSÍM x NECHCI. Tato hranice je tak tenká, že nerozezná, zda říci „NE“ nebo jí jen hlas ega chce odradit od práce na sobě. Více se dozvíte v tomto videu. 

Za dobu práce s klientkami jsem pochopila pár důležitých zásad

Práce s vagínou vás přišla naučit laskavosti k vlastnímu tělu.

Vaginální regrese není pro každou ženu, jak jsem si dříve myslela. Je to pouze pro tu, kterou už její programy štvou natolik, že strach z toho, co objeví sama v sobě překoná touha po lásce a vnitřní svobodě. 

Je to technika, ale vyžaduje netechnické chování.

Vrací nás do ženského, laskavého a zranitelného nastavení. 

A naprosté nezbytnosti!

Záměr je to hlavní, co musíte mít. Je to jako rádio, které chcete naladit. Musíte mířit přesně. 

Orgasmus po technice je volitelná část. Nelze se do něj nutit, jak to mnohé děláte. 

Věřte hlavně samy sobě! Je jedno, co píše, nebo řekla Vendy. Vy samy máte své vlastní vedení a nesmíte jít proti sobě. Vaše pocity v těle vám napoví. 

 

 

Pokud chceš, můžeš si přečíst článek před tím, než s prací začneš. Pomůže ti to nedělat zbytečné chyby při práci na sobě.