Nemožné se stalo skutečností! Dopsala jsem konečně dlouho očekávaný ebook Práce s vnitřním světem! Ebook o práci s našim emocionálním a duchovním tělem, s vnitřním dítětem, mužem a ženou!

Dopsání mi trvalo neuvěřitelně dlouho a muselo se stát mnoho věcí a mým vnitřních pochodů a poznání, abych toho byla schopna. 

Jsem tak nadšená, že vám zde kousky vložím:-)

Teď rychle korektura, prodejní stránka, ebook primárně těm, kteří mi s ním pomáhali a maže do světa!! Děkuji vám všem za vše!! Za vaše příběhy i pomoc a podporu. 

Nakoukneme pod pokličku?

Působení mých polarit na ženy

Na ulicích jsem začala být neviditelná a užívala jsem si svého nového statusu. Byla jsem najednou uvolněnější a tolik mi nezáleželo na tom, jak před druhými vypadám. Co však bylo zajímavé, byla pozornost žen. Začaly zírat ony. Nespouštěly ze mě oči. Dokonce se občas i mile usmály. Nešlo mi do hlavy, proč se to děje.

Když jsem byla v roli Xeny, ženy na mě žárlily a nesnášely mě. Byla jsem pro ně neustálou hrozbou. Soupeřila jsem i s nimi. V mnoha případech pro mě byly obyčejné slepičky, které visí na chlapovi a jsou neschopné posekat trávník nebo nafoukat kolo u auta. Husy, nad kterými vyčnívám a proto taky můžu snadno přebrat jejich manžela. Navenek jsem se tak samozřejmě neprezentovala. Byla jsem k nim přátelská, ale vždy s jízlivým podtextem, který nenápadně ubližoval. Jedovatou slinu jsem nosila všude s sebou.

Tyto ženy v mé nové fázi však byly jiné. Viděly mou vnitřní sílu. Ne, tu hranou, pramenící z ublížené malé holčičky, ale tu moudrou, respektující, přijímající. Tu, která je inspirovala. Viděly tu vnitřní krásu a říkaly si „Má něco, co já ne. Tohoto chci také dosáhnout.”

Průvodcovství žen

Byla to doba, kdy jsem teprve mohla být relevantní průvodkyní žen a mužů. Mužům jsem uměla naslouchat a v mém bezpečném prostoru jím poskytnout mateřskou náruč a ženy jsem uměla přivést k vlastní odpovědnosti.

Je mnoho žen terapeutek, které objevily svou ji sílu a daly se na cestu průvodkyň. Tyto ženy však nenalezly svou sílu pramenící z vyrovnání mužské a ženské polarity, ale našly pouze svou sexuální sílu. Ta pramení z nezralosti. Nezaručuje, dobrý láskyplný vztah k mužské populaci, ale potlačila nenávist k muži a místo hysterie se projevuje „bohyňsky”. „Jsem bohyně, jsem kněžka!” To můžete slýchat z úst nezralé ženy, která je plná zranění a snaží se ho překrýt novou rolí.

Muže totiž k Bohu vede žena

Po fázi poutníka, kdy by mělo dojít k jistému smíření se se sebou a rekapitulaci svého dětství, bolestem a křivdám v něm prožitých, je muž postaven před vztahovou výzvu. Přijde mu do života žena, která otevře skrytá místečka,  na která on nemá možnost sám dosáhnout a vystaví ho svým emocím. V této fázi je pro něj zásadní se naučit, aby před emocemi ženy poprvé neutíkal, ale uměl je do sebe integrovat.

Pro muže jsou ženské emoce to nejnebezpečnější, co mohou ve světě potkat. Muž umí čelit bombardovacím náletům, násilí, umí dát všanc svůj vlastní život pro záchranu druhého. Pokud však přijde neukočírovaná ženská emoce, chce utéct. Je to pro něj tak neuchopitelné a nehmatatelné! Děsí ho to, že neví, jak s ní naložit, kde ji uchopit a jak se s ní poprat. Otvírá v něm zapomenuté komnaty z dětství a čistí špinavé kouty. Ty, na které si musíte pořádně posvítit.

To jsou přesně ty dveře do mužství, kterými každý muž musí projít. V tuto chvíli může plně integrovat pocit svobody a stát se skutečně svobodným. Pakliže muž umí do svého těla přijmout ženskou emoci bez odporu a strachu, je osvobozen a na cestě k Bohu už mu nic nebrání. Zjednodušeně řečeno. Muž stojí před ženou, ta na něj křičí a plive své jedy a on se neuzavírá.

Jak se emocionální tělo projevuje?(Dále pouze ET)

Kdybych chtěla být stručná, řeknu, že vše, co cítíš, necítíš ty, jako hmotné tělo, ale cítí to tvé ET.

ET vytváří pocity a emoce ve fyzickém těle.

ET utváří realitu, kterou prožíváš, skrze kterou tě upozorňuje na to, kde je zaseknuté.

ET tě poutá k lidem, kteří jsou schopni vytáhnout z tebe staré vzteky a bolesti a skrze ně a jejich osobní přístup k tobě se léčíš. Když je ET bez uzlů, tito lidé ze tvého života odcházejí nebo se přepnou do respektujícího režimu.

ET určuje, jak svobodné, máš zaměstnání. Pokud je tvé ET ve vězení minulosti, tvé zaměstnání pro tebe pravděpodobně také bude vězením.

ET vytváří tvé závislosti. Každou nerovnováhu vyplní touhou se naplnit. Přežíráním, kouřením, akoholem, gamblerstvím, drogami, závislými vztahy…atd.

ET způsobuje většinu tvých nemocí, i těch vážných. Rakovina (ne u dítěte, to jen přebralo karmu po rodině) je jednou z nemocí, kde jsme na sebe vzali vinu i za předchozí život. Tímto se ET opět jen připomíná. Chce být uviděno a vyvést tě z temnoty.

ET z velké části určuje kvalitu partnerství. Když máš nezralé ET, přitáhneš si partnera se stejně nezralým ET.

ET, když je nezralé, nedovolí lidem, ve tvé přítomnosti, aby se k tobě chovali jako k dospělému člověku. Chtě nechtě je nutíš, aby ti svým chováním ukazovali, jak moc malý jsi a jak si sebe sám nevážíš.

Toto je pouze krátký výčet toho, jak moc ovládá tvé ET tvůj život. Nepustí tě dále ve tvém plném prožívání, pokud se stále bude zasekávát o nezpracované. Zasekávat nebo opírat o nezpracované. O uzel na laně se přece dá skvěle opřít a odpočinout si, že?:-) To pak máme spoustu výmluv a důvodů, proč jsme, jací jsme, co všechno vedlo k tomu, proč takoví jsme a kdo všechno za to může a moc hezky si na uzlíku lebedíme.

Mé druhé miminko, již brzy bude k dispozici. Vendy

 

Promiň, babi, už tě vidím

Úplňkový den, jako každý jiný, zdálo se. Uvnitř mě však probíhalo podivné napětí a touha něco udělat. „Jsi na farmě, můžeš dělat cokoliv.” Řeklo mi mé já. Katka sedící se mnou u stolu od kafe povídá: „Půjdu vyplít záhonek.” To se mi nechtělo, potřebovala jsem něco...

číst více

Nechci chodit do školy!

„Trápím se tam, nebaví mě to, nedává mi to smysl a když tam chodím, nemůžu uvažovat o svých věcech. Nevím, jak dlouho tady budu a chci si ten krátký život užít. Radši půjdu pracovat, než abych strávil další rok na střední škole.” Je vám to povědomé? Jste také rodiče...

číst více

Zbavte už se dvojplamene!

Dvojplamen? Och, kolik úžasných spiritistických, duchovních a různých jiných zamilovaně nadnášených superlativ jsem o tomto jevu slyšela. Prý pocítíte „návrat domů, hustá, nepopsatelně krásná energie, životní partner, pohled do oči prý krásně bolí, jeho duše vás...

číst více

Jak snadno podlehnout manipulátorovi

Kdo se potká v životě s manipulátorem, dostalo se mu velkého požehnání. Málokdo to však tuší. Setkání s manipulátorem znamená, že jsme připraveni sáhnout si na zdroj naší síly v sobě. Manipulátor má totiž obrovskou moc.  Manipulátor je člověk, který musel v životě žít...

číst více

Vzdávám se

„Jestliže je všechno tvořeno z jedné energie, jak si můžeme myslet, že je od ní něco odděleno?” Zní mi v hlavě věta, kterou přečetl můj milý v nějakém článku. Ta věta nebyla v mém bytí hned ukotvena. Byla uslyšena, ale ne vyslyšena. Na to jsem potřebovala ještě pár...

číst více

Co dobrého nám přinesl vir?

Virus a jeho vymodelované vlny vnímám jako nádhernou cestu. Co nám ve vlnách přinesl? Fáze zastavení a ztišení V prvních fázích přišlo zastavení. Svět, který jsme tak dlouho považovali za normální se blokoval a my mohli uvidět jeho absurditu. Uviděli jsme, co všechno...

číst více