Nač je dobré budovat vztahy, když jsou jen iluze? Jen pouhé mámení, hra, která má začátek i konec? Proč zakládat vztah, když každý má svůj vztah uvnitř sebe?

Vztahy jsou zde k ukotvování polarit na planetě zemi. Ta sama je tvořena polaritou. Je to prapolarita.
Každý v sobě máte dvě polarity. Plusovou a mínusovou. Na základě kvality a harmonie této polarity přitáhnete polarizovaný protějšek a učíte se manifestovat vnitřní, vaši osobní polaritu, navenek.

A na základě čeho tedy vznikají děti?

Děti jsou výsledkem kompatibilních polarit obou v páru. Vaše polarity natolik rezonují, že vytvoříte další fyzickou úroveň sebe sama a manifestuje se na planetě v podobě dalšího člověka. Nejprve se vytvoří buněčná realita, pak duchovní realita, duch sestoupí do již vytvořené hmoty a tento celek se vloží do reality fyzické. Buňka je světelný zářič.

Takže buňka vzniká ještě mimo fyzické tělo?

Ano. V jiné paralelní realitě.

A co děti, které nevznikají ze vztahu a jsou spíše omylem, či náhodou?

Umožnění vzniku dalšího fyzického vyjádření na planetě nikdy není otázkou náhody. Kompatibilita daného páru může být totožná a sourodá z jiných úrovní bytí. Z jiných realit či minulých životů. Kompatibilitu tvoří i karmická zátěž, chcete-li.

K čemu slouží svatební obřad?

Opět manifestace. Rituální ukotvení vztahu ducha ve fyzické rovině. Ukončení vztahové úrovně v paralelní realitě. Vztah, který je manifestován ve vašem světě, vznikl již předtím v jiné nehmotné úrovni. Proto máte pocit, že se znáte.

A co sňatky z rozumu?

Toto jsou jen doznívače karmických zítěží. Vybrali si, že prožitek dokončí společně.

 

Od zatmění po úplněk

Vendy, je mi hrozně...Vendy, mám depresi...Vendy, zase jsem do toho spadla...Vendy, co se to se mnou děje?? To a mnohé jiné mi teď posíláte. Miláčci...no...děje a co. Zvykněte si. Celá ta změna vedoucí nás k rozpomenutí se na to, kým jsme se děje od jistých dat...

číst více