Ty ženy se téměř neznaly. A přesto sebraly odvahu, jely samy doprostřed lesů, kde nikdy nebyly, za lidmi, které nikdy neviděly a věřily, že je to tak správně.

Důvěřovaly celému procesu a rozhodly se setkat samy se sebou.  Podnikat něco, co nikdy nepodnikly. Překonávat své hranice a vymetat skrytá zákoutí svých duší.

Od první chvíle bylo cítit takové zvláštní propojení mezi námi. Vše fungovalo téměř beze slov
a jedno navazovalo na druhé. Nádherné plynutí a telepatické konverzace překvapovaly nás všechny od rána do večera.

Vnitřní procesy

Místo, ženská síla a rituály udělaly své. Už při představování sebe a programu započaly velké introspekce a silné očišťovací procesy. Vše se dělo samovolně. Žádné čáry a kouzla. Jen trénink vědomého bytí, skrze které se začalo dít přesně to, co má.

A nebylo nám některým dobře. Ale když přijmete situace, jaké jsou, dojde nejen k pochopení, ale také k očištění. A o to nám šlo. Podívat se jaké jsme. Co skrýváme, jakou masku navlékáme a pod jakými iluzemi táhneme svá těla životem.

A krom práce nás čekaly veselé i méně veselé životní příběhy, neskutečný klid a harmonie tamního místa, spousta smíchu, nepoznané bolesti při masážích, tvoření, smích, smích,  smích..

Lepší to být nemohlo

Bylo opravdové požehnání trávit tento víkend v tak hvězdném obsazení.Vzešly ženy, které věděly, co chtějí, kam jdou a které znají svou vnitřní sílu a ví, jak ji využívat a už nikdy nezneužívat.

Ženy, které umí říct ne a zachovat si láskyplně své hranice. Ženy, které už nikdy nebudou své poklady rozhazovat po okolí, ale budou si je schraňovat a opatrovat.

Ženy, které si byly navzájem inspirací.

Jsem si jistá, že vznikla krásná přátelství a tento pobyt nám v srdcích zůstane natrvalo.

Děkuji vám, bylo mi ctí.