Ráda bych vám předala zážitek s “otevřením okna”. Znáte to, máte hlubokou otázku, která se nedá nikde vyčíst a najednou se vám rozestře mysl a vše vidíte ve zlomku vteřiny. Ten zomek vteřiny je tak krátký na takovou obsáhlou informační smršť, že je pak velmi těžké předat onen zážitek slovy. Každý sebevětší pokus o vysvětlení je jen plytkou exhibicí. Nicméně, pokusím se.

Před pár dny jsem po 23 minutovém rozhovoru s klientkou přes telefon jsem sešla schody a zjistila, že čas na počítačích a jiných hodinách je o půl hodiny větší. Pouhé sestoupení ze schodů mi tudíž zabralo půl hodiny! Probírala jsem s Martinem a oba jsme nevěřícně zírali, co se to děje. Sám si byl vědom toho, jakou kratinkou dobu jsem telefonovala a usoudil, že to rozhodně hodina nebyla. Po nahlédnutí do Schumanovy rezonance bylo znatelné černé okno, které v různých servrech bývá popisováno jako přesun časového okna. Někteří přátelé mě informovali o stejném nebo velmi podobně podivném zážitku právě ve stejný čas. Co to tedy je ten přesun časového okna?

Pokusím se předat můj kratinký vjem.

Vibrace, kterou jako člověk mám je zaměřena určitým směrem. Když budu plna strachu z očkování, má realita bude neustále vystavována těmto konfliktům. Budou mi pod ruku vyskakovat články, bude na mě útočit dětská lékařka, budu neustále vystavována hrozbám a příběhům, jak by to mohlo špatně dopadnout.
Když budu mít např. podvědomě strach z mužů, do mé reality budou neustále přitahováni muži, kteří mě budou ohrožovat.
Když se budu bát pavouků, budu jich mít plný dům.
Když budu nesnášet cikány, nastěhuje se vedle do bytu celá ukřičená a hlučná rodinka.
Zkrátka musím neustále čelit tomu, s čím nejsem v souladu.
Takto zaměření jsou lidé kolem mě, protože stejné přitahuje stejné, já svým názorem ovlivňuji je a oni ovlivňují mě.

Když však změním úhel pohledu a vlastně tím změním i realitu, která se mi odehrává, okamžitě se zaměřená energie, která směřuje k mé budoucnosti přesouvá do jiného okna právě s tímto NOVÝM POZNÁNÍM. Tím, že se v přítomnosti chovám a cítím jinak, měním svou budoucnost.

Lidé, kteří jsou kolem mě, mohou pod mým vlivem udělat stejný AHA moment a tím, že jim předám svou zkušenost, jsou POZVÁNI DO MÉHO VESMÍRU a zesilují směřování energie do stejného bodu.

Když je nás více, způsobí to “třesk” na planetární úrovni a už se nepřesouvá jen má “osobní budoucnost”, ale přesouvám “budoucnost planety”.

Zjednodušeně řečeno, já (myšleno obecně, ne osobně) přesouvám časová okna, já působím černé skvrny a výpadky v Schumanově rezonanci a jiných rezonancích, protože jsem změnila sebe, své vnímání a pohled, otevřela jsem více své srdce, svůj poznatek jsem předala, mnoho lidí udělalo “aháááá”, zesílili proud a teď jdeme vstříc láskyplnější verzi sebe a světa!

Chápete, jakou máme moc? Každý malinkatý pocit, který zažíváte je přitahován ke koncentrovanějšímu houfu téže energie.
Záleží na tom, jaká jsem. Záleží na tom, co předávám a je to odpověnost na kolektivní úrovni. Je potřeba se starat o svůj mír.

 

Vstávej, jsi nový!

Pojď spočinout do svého nitra a zbav se v okamžiku všech svých problémů. Najdi okamžitý klid a prociť lásku, která v tobě spí. Po poslechu se budeš cítit milovaný, jako nikdy předtím. Extra rychlý způsob, jak najít sebelásku a vnitřní klid. 

číst více

Mé hovory s Bohem o depresích

  „Bože, to se ti povedlo. Ty ranní východy slunce nikdy neomrzí. Pokaždé jsou naprosto vyjímečné a nádherné. Máš ještě něco, co je tady vyjímečnější? „Tebe.” „Proč jsem ve změti sedmi miliard lidí vyjímečná?” „Protože jsi jedinečná.” „Jako každý a proto mě...

číst více

Proč se mnou žena nechce spát?

Bylo to mezi vámi kdysi v pořádku a milovali jste se rádi? Najednou se něco stalo a žena vás odmítá. Odmítá nejprve sexuální styk a pak i vaše doteky, přitulení, dech…vlastně cokoli, co se vás týká. A do toho všeho ještě chodí spát do vedlejšího pokoje. Proč se to...

číst více