Ráda bych vám předala zážitek s “otevřením okna”. Znáte to, máte hlubokou otázku, která se nedá nikde vyčíst a najednou se vám rozestře mysl a vše vidíte ve zlomku vteřiny. Ten zomek vteřiny je tak krátký na takovou obsáhlou informační smršť, že je pak velmi těžké předat onen zážitek slovy. Každý sebevětší pokus o vysvětlení je jen plytkou exhibicí. Nicméně, pokusím se.

Před pár dny jsem po 23 minutovém rozhovoru s klientkou přes telefon jsem sešla schody a zjistila, že čas na počítačích a jiných hodinách je o půl hodiny větší. Pouhé sestoupení ze schodů mi tudíž zabralo půl hodiny! Probírala jsem s Martinem a oba jsme nevěřícně zírali, co se to děje. Sám si byl vědom toho, jakou kratinkou dobu jsem telefonovala a usoudil, že to rozhodně hodina nebyla. Po nahlédnutí do Schumanovy rezonance bylo znatelné černé okno, které v různých servrech bývá popisováno jako přesun časového okna. Někteří přátelé mě informovali o stejném nebo velmi podobně podivném zážitku právě ve stejný čas. Co to tedy je ten přesun časového okna?

Pokusím se předat můj kratinký vjem.

Vibrace, kterou jako člověk mám je zaměřena určitým směrem. Když budu plna strachu z očkování, má realita bude neustále vystavována těmto konfliktům. Budou mi pod ruku vyskakovat články, bude na mě útočit dětská lékařka, budu neustále vystavována hrozbám a příběhům, jak by to mohlo špatně dopadnout.
Když budu mít např. podvědomě strach z mužů, do mé reality budou neustále přitahováni muži, kteří mě budou ohrožovat.
Když se budu bát pavouků, budu jich mít plný dům.
Když budu nesnášet cikány, nastěhuje se vedle do bytu celá ukřičená a hlučná rodinka.
Zkrátka musím neustále čelit tomu, s čím nejsem v souladu.
Takto zaměření jsou lidé kolem mě, protože stejné přitahuje stejné, já svým názorem ovlivňuji je a oni ovlivňují mě.

Když však změním úhel pohledu a vlastně tím změním i realitu, která se mi odehrává, okamžitě se zaměřená energie, která směřuje k mé budoucnosti přesouvá do jiného okna právě s tímto NOVÝM POZNÁNÍM. Tím, že se v přítomnosti chovám a cítím jinak, měním svou budoucnost.

Lidé, kteří jsou kolem mě, mohou pod mým vlivem udělat stejný AHA moment a tím, že jim předám svou zkušenost, jsou POZVÁNI DO MÉHO VESMÍRU a zesilují směřování energie do stejného bodu.

Když je nás více, způsobí to “třesk” na planetární úrovni a už se nepřesouvá jen má “osobní budoucnost”, ale přesouvám “budoucnost planety”.

Zjednodušeně řečeno, já (myšleno obecně, ne osobně) přesouvám časová okna, já působím černé skvrny a výpadky v Schumanově rezonanci a jiných rezonancích, protože jsem změnila sebe, své vnímání a pohled, otevřela jsem více své srdce, svůj poznatek jsem předala, mnoho lidí udělalo “aháááá”, zesílili proud a teď jdeme vstříc láskyplnější verzi sebe a světa!

Chápete, jakou máme moc? Každý malinkatý pocit, který zažíváte je přitahován ke koncentrovanějšímu houfu téže energie.
Záleží na tom, jaká jsem. Záleží na tom, co předávám a je to odpověnost na kolektivní úrovni. Je potřeba se starat o svůj mír.

 

Co dobrého nám přinesl vir?

Virus a jeho vymodelované vlny vnímám jako nádhernou cestu. Co nám ve vlnách přinesl? Fáze zastavení a ztišení V prvních fázích přišlo zastavení. Svět, který jsme tak dlouho považovali za normální se blokoval a my mohli uvidět jeho absurditu. Uviděli jsme, co všechno...

číst více

Když syn přeroste otce

  Když malý hoch dospívá, v různě stanoveném období dosáhne bodu, kdy přeroste svého otce. U vyspělých bytostí, kteří se s tím zde nepřišli mazat to bývá velmi brzy, klidně i v předpubertálním období, zřídka se stává, že i malý chlapeček svého tátu přerostl....

číst více

Ženské tělo nepotřebuje zásoby

Byly jsme velmi tlačeny k výkonu. Malé holčičky vyrůstající v komunistické době musely splňovat procenta. Být nejlepší v tělesné výchově nebo aspoň v matice či recitaci. Kdo nebyl v něčem nejlepší, nebyl na nástěnce a byl za outsidera. Začaly jsme na sebe vyvíjet...

číst více

Falešné osvícení

Falešné osvícení je v dnešní době velmi častý a hlavně velmi otravný stav. Nabytí tohoto stavu je velmi snadné. Aspirant na cestě za sebepoznáním začne hodně číst a hodně poslouchat průvodce, kteří již osvíceného stavu dosáhli, či mu jsou velmi blízko. Častým...

číst více

4 úrovně léčení ženy

Dnes se budeme věnovat ženskému léčení a úrovněmi, kterými prochází a nelze se jim vyhnout. Žena, aby dostála záměru, který v ženském těle má, musí projít fází, když je nějakým způsobem na těle zneužita. Zneužítí nemusí být nutně sexuálního charakteru, ale je to...

číst více