Vendy, musím Ti něco napsat. Jak jsi byla tehdy u mě a dělaly jsme terapii harmonizování vnitřních bytostí…Měla jsi pravdu, nejsem lesba. Za pár měsíců jsem se zamilovala do muže. Teď  to mám tak, že mi nezáleží na pohlaví, ale na osobnosti toho člověka. A nemyslím si ani, že jsem bisexuální, protože mi fakt nejde o tělesnou schránku. Přitahuje mě vždy to uvnitř člověka…

Když jsme se s „Martinou“ spojily, nevěděla si rady se svou orientací a byla si vědoma nějakých skrytých traumat, které skrze její tělo proplouvaly ven v podobě nemocí a nestálých pocitů.

Po krátkém rozhovoru jsme přistoupily k jejímu vnitřnímu světu. Ukázalo se, že její žena je velmi raněná a bojí se mužů a projevuje se velmi dominantně.

Toto je velmi častý případ, kdy zdánlivě homosexuální osoba není tím,  za co se doposud považovala.

Kde to vzniká?

Když je žena raněná , udělá si kolem srdce hradbu, celá se obrní a povýší se. Na okolí tak často působí jako silná ženská, která všechno zvládne, ale s chlapama jí to moc nejde, oni se jí totiž bojí a utíkají před ní. V hlubším pojetí se žena začne považovat za lesbicky orientovanou.(Stejně to platí i u mužů homosexuálů)

Když se dostane do konfrontace s mužem, není schopna se na základě traumatických zkušeností z dřívější doby uvolnit. Mužská energie v ní vyvolává pocit stažení a je na ni příliš silná. Je tedy nucena svou tělesnou a mentální obranu ještě zvýšit. Koupí další brnění.

Když taková žena přijde do konfrontace se ženou, vše je jinak. Je uvolněná, je sama sebou a při intimním styku necítí stažení. Snadno dosahuje s ženskou energií orgasmu a je snadno vzrušivá. Nabude tedy mylného dojmu, že se narodila jako lesba.

Pokud začne člověk pracovat na své sexualitě a vyrovnání obou svých polarit, začne se samovolně, pouze vlastní pílí dostávat do harmonie a když opadne strach z druhého pohlaví, logicky nastoupí i sexuální přitažlivost a vše se dostává do přirozenosti.

Vše je dobře

Neodmítám ani neposuzuji jiné než heterosexuální orientace. Každý ať si najde to, v čem je šťastný. A vše je v pořádku tak, jak je. Ale dle mých osobních zkušeností a zkušeností s klienty si dovoluji tvrdit, že pokud se narodím jako žena, mým protipólem je muž. Pokud se narodím jako muž, mým protipólem je žena. A pokud jsem si zrovna na tuto planetu nepřišla pro zkušenost zažít vztah se stejným pohlavím a netrvám na tom, tak s tím jde krásně pracovat.

To, že dojde k harmonizaci našich polarit, neznamená, že ze mě automaticky bude heterosexuál, ale moje zdravá stránka, zbavená traumat už nebude striktně odmítat to, čeho se bojí, ale sama a svobodně si vybere, ke kterému pohlaví se chce uchýlit.

Vyšší pohled je bezpohlavnost

Nakonec…všichni jsme bezpohlavní bytosti. Pouze jsme si na tento svět přišli zažít zkušenost skrze určité  pohlaví. Čím dál více lidí si začíná uvědomovat, že jim na pohlaví nezáleží a to přičítám právě stoupajícímu vědomí, které přichází samo k sobě a jehož středem je bezpohlavnost. Pokud tam není strach, ale láska, pak je jedno s kým, kde a jak.  Přeji všem nádherné sexuální zážitky s jakýmkoli pohlavím.

Však ho nech vybrečet, on si zvykne

Panické ataky, strach vyjít z domu, problém udržet stolici, nekontrolovatelný třes, strach ze smrti, silný pocit nedostatečnosti, hluboká neidentifikovatelná nenávist k sobě samému,  somatizování neustálých zdravotních potíží, které nejdou medicínsky podložit…za to...

číst více

Významy modlitby v procesu růstu

Když jsem byla malá, našla jsem na sekretáři v kuchyni dvě velice zajímavé publikace. Jedna byla novinová. Černobílé noviny Nej Report s nahotinkami a erotickými obrázky. Byla jsem nadšená a občas chodila potajmu nakukovat, co že si to tam tatínek (nebo maminka?😁)...

číst více

Setkání s paní Vinou

„Co jsem to řekla…neměla jsem to dělat, ale teď už to nevezmu zpět.” Stane se, když je pusa rychlejší než srdce a řekne něco, na co druhý není zdaleka připraven. Ale co se dá dělat? V tu chvíli nastupuje paní Vina. Taková paní vina navštívila i mě a tak jsem se...

číst více

Vstávej, jsi nový!

Pojď spočinout do svého nitra a zbav se v okamžiku všech svých problémů. Najdi okamžitý klid a prociť lásku, která v tobě spí. Po poslechu se budeš cítit milovaný, jako nikdy předtím. Extra rychlý způsob, jak najít sebelásku a vnitřní klid. 

číst více