Vendy, musím Ti něco napsat. Jak jsi byla tehdy u mě a dělaly jsme terapii harmonizování vnitřních bytostí…Měla jsi pravdu, nejsem lesba. Za pár měsíců jsem se zamilovala do muže. Teď  to mám tak, že mi nezáleží na pohlaví, ale na osobnosti toho člověka. A nemyslím si ani, že jsem bisexuální, protože mi fakt nejde o tělesnou schránku. Přitahuje mě vždy to uvnitř člověka…

Když jsme se s „Martinou“ spojily, nevěděla si rady se svou orientací a byla si vědoma nějakých skrytých traumat, které skrze její tělo proplouvaly ven v podobě nemocí a nestálých pocitů.

Po krátkém rozhovoru jsme přistoupily k jejímu vnitřnímu světu. Ukázalo se, že její žena je velmi raněná a bojí se mužů a projevuje se velmi dominantně.

Toto je velmi častý případ, kdy zdánlivě homosexuální osoba není tím,  za co se doposud považovala.

Kde to vzniká?

Když je žena raněná , udělá si kolem srdce hradbu, celá se obrní a povýší se. Na okolí tak často působí jako silná ženská, která všechno zvládne, ale s chlapama jí to moc nejde, oni se jí totiž bojí a utíkají před ní. V hlubším pojetí se žena začne považovat za lesbicky orientovanou.(Stejně to platí i u mužů homosexuálů)

Když se dostane do konfrontace s mužem, není schopna se na základě traumatických zkušeností z dřívější doby uvolnit. Mužská energie v ní vyvolává pocit stažení a je na ni příliš silná. Je tedy nucena svou tělesnou a mentální obranu ještě zvýšit. Koupí další brnění.

Když taková žena přijde do konfrontace se ženou, vše je jinak. Je uvolněná, je sama sebou a při intimním styku necítí stažení. Snadno dosahuje s ženskou energií orgasmu a je snadno vzrušivá. Nabude tedy mylného dojmu, že se narodila jako lesba.

Pokud začne člověk pracovat na své sexualitě a vyrovnání obou svých polarit, začne se samovolně, pouze vlastní pílí dostávat do harmonie a když opadne strach z druhého pohlaví, logicky nastoupí i sexuální přitažlivost a vše se dostává do přirozenosti.

Vše je dobře

Neodmítám ani neposuzuji jiné než heterosexuální orientace. Každý ať si najde to, v čem je šťastný. A vše je v pořádku tak, jak je. Ale dle mých osobních zkušeností a zkušeností s klienty si dovoluji tvrdit, že pokud se narodím jako žena, mým protipólem je muž. Pokud se narodím jako muž, mým protipólem je žena. A pokud jsem si zrovna na tuto planetu nepřišla pro zkušenost zažít vztah se stejným pohlavím a netrvám na tom, tak s tím jde krásně pracovat.

To, že dojde k harmonizaci našich polarit, neznamená, že ze mě automaticky bude heterosexuál, ale moje zdravá stránka, zbavená traumat už nebude striktně odmítat to, čeho se bojí, ale sama a svobodně si vybere, ke kterému pohlaví se chce uchýlit.

Vyšší pohled je bezpohlavnost

Nakonec…všichni jsme bezpohlavní bytosti. Pouze jsme si na tento svět přišli zažít zkušenost skrze určité  pohlaví. Čím dál více lidí si začíná uvědomovat, že jim na pohlaví nezáleží a to přičítám právě stoupajícímu vědomí, které přichází samo k sobě a jehož středem je bezpohlavnost. Pokud tam není strach, ale láska, pak je jedno s kým, kde a jak.  Přeji všem nádherné sexuální zážitky s jakýmkoli pohlavím.

Přednáška Vztahy Nové doby

Na vaše nespočetné žádosti a dotazy na vztahy jsem připravila tříhodinovou přednášku POUZE NA VZTAHY. Co vás čeká? Jakými vztahy procházíme nebo jsme prošli? Co je a bylo jejich poselstvím? Jaké degenerativní programy se ve vztazích projevovaly a jak se jich zbavit?...

číst více

Mé ranní hovory s Bohem o emocích

Čau Bože, hele, mám otázku. Jsi tu? No jasně, kde bych byl. No jasně, pravda, vidím tě. Ne nevidíš. Dobře nevidím, mohl bys to nějak zařídit, abych tě viděla? Dobře, přestaň se dívat očima. Představ si, že tvé srdce má oči a těma se dívej. Už mě vidíš? Ááá...

číst více

Mám ho malýho

Milí muži, píši vám podpůrný dopis. Už zase jsem to totiž zase slyšela. Řekla mi, že mám malý penis. A z toho se mi otvírá kudla v kapse. Tak jako nás ženy svět a média bombardují, jak bychom měly být dokonalé, tak i vám je do hlavy vtloukáno, jací byste měli být. A...

číst více

Hojnost bez přání a kouzel Brno

Nemůžu se hnout z místa Chybí mi peníze Mám pořád strach, co bude Nevím, jak to zvládnu Motám se v kruhu Jsou tohle vaše slova? Věříte, že sami můžete změnit to, jak se vám v životě daří? Zapomeňte na multilevly, pyramidy a nabídky úžasných obchodních...

číst více

Wim, že nic nevím

Před pár týdny jsem začala zkoušet metodu Wima Hofa a jeho dýchání. Hned na začátek mě to nadchlo. Wim je neuvěřitelný tvor, který bez změny teploty vydrží v ledu dvě hodiny. Vyjde Mount Everest v šortkách či přejde poušť bez vody. Je to prostě zázrak. A ten zázrak...

číst více

Dej vědět ostatním, potěší je to

Facebook
Facebook