Nevěděla jsem, že slovo, které je ve všech lékařských publikacích, je považováno za sprosté.

Mé přednáškové téma PS:Miluj mě, tvoje Vagína v Praze způsobilo docela poprask.

Sakra, to jsem si vybrala pro přednášku kacířské téma! Možná kdybych ji nazvala pipinka, pinďulka, fifinka, pipka, tak by to kolemjdoucí, hledící na leták o přednášce, nesli lépe. Jenže pak bych s napětím očekávala zájezd mateřské školky a ne žen, které se chtějí poznat.

Ještě bych jí mohla říkat jóni. To zní docela vznešeně a zcela jistě nikdo nebude vědět, o co jde. Ale vagína? Fuj!

Lidé se zastavují, někteří si stěžují, pánové jsou zvědaví, ale pobouřeny jsou převážně ženy.

Končím s hodnými holčičkami!

Víte, už mám dost toho hraní si na hodné holčičky. Děsí mě sledovat dospělé ženy, které nikdy nemasturbovaly a čtyřicetileté ženy, které nikdy neměly orgasmus ani samy se sebou. Ženy, které viděly svou vagínu až po porodu, kdy se koukaly, jak je pan doktor zašil. Je mi smutno, že velké množství žen má vagínu jen na zásun penisu a rození dětí. Potkávám zástupy žen, které mají v očích hrůzu při představě, že by si na ni měly sahat. A když ne hrůzu, tak mají v očích otázku „A proč bychom to měly dělat?“ .

„Nesahej si na ni! Kde máš zas tu ruku? Že po ní dostaneš!“

Vím, že jsme si jako děti procházely nepěknými nastaveními našich rodičů. Vím, že jsme mnohé prošly traumaty, znásilněními, zneužitími, zesměšněním při první menstruaci,při prvním pohlavním styku,  ale s tím je konec. Jsme velké holky a je třeba, aby ty velké holky vychovaly zdravé dcery. Aby chodily po světě ženy, které skrze svou vyléčenou sexualitu a lásku k celému svému tělu léčily muže.

Už nehodlám chodit po světě jako chudinka, které se věci „dějí“. Už se nehodlám bát mužské energie a stydět se za to, co je přirozené. Chci na sebe vždy koukat jako na krásnou bytost hodnou úcty a lásky.

A půjde to, když budu svou vagínu opomíjet? Když budu opomíjet jakoukoli část svého úžasného těla?

Nemáme se rády. A pak je svět v takovém stavu, v jakém je. Žena je léčitelka. A když je nemocný doktor….

Pouhý kalkul

Dnešnímu patriarchálnímu nastavení světa se moc hodí vagínu démonizovat. Ví moc dobře, jakou máme skrze ni nezlomnou sílu. Ví moc dobře, že žena, která se sebe nebojí a prožívá vesmírné orgasmy, se nenechá manipulovat. Je napojená na nejvyšší zdroj pravdy, je plně vědomá a už si nenechá nic nalhávat. Je šťastná. Ze světa by zmizely hodné holčičky, které jen přikyvují „zlému tatínkovi“. A to se té velké MANIPULACI rozhodně nehodí.

Přestaňte se bát. Už vás neupálí. Čekám na vás 10.6. v 17:00 v Kafíčku 33, Zborovská 38, Praha

Vendy i s vagínou