Milí muži, píši vám podpůrný dopis. Už zase jsem to totiž zase slyšela.

Řekla mi, že mám malý penis.

A z toho se mi otvírá kudla v kapse.

Tak jako nás ženy svět a média bombardují, jak bychom měly být dokonalé, tak i vám je do hlavy vtloukáno, jací byste měli být. A tluče se vám to skrze tu nejchoulostivější věc, se kterou nemůžete VŮBEC nic udělat! Skrze váš od malička milovaný a vámi obdivovaný penis. Nesplňuje prý normy.

Místo božského odpočinku

Vzpomínáte si, jak od chvíle, kdy jste zjistili, že máte ruce, jste HO z ruky nepustili? Není snad vaší nejoblíbenější činností ruka v kalhotách? Ano! Je to přímo meditativní činnost! V tu chvíli jste klidní a cítíte se v bezpečí! I my zdravé holky to tak máme. Jen tak si v kalhotkách pobýt, bez sexuálního podtextu. No….když se z toho něco vyvine, tak proč ne. Bránit se nebudeme.

A třikrát tfuj!

Vždycky se najde nějaký „životakurvič”, který se rozhodne vám udělat blok na zbytek života. Co byste tady taky jiného dělali, než odblokovávali prožitá traumata, že.
Buď vás okřikne blízký člen rodiny „kam strkáš ty ruce, zplesniví ti!” nebo vám vaše láska, vaše milovaná partnerka, řekne, že ho máte malýho. A tragédie je na světě.
Pak už se ho bojíte ukázat, protože to nechcete zažívat znovu. Vaši chloubu vám někdo pohanil. Tfuj a to se nedělá.

Nevěřte všemu, co vám říkají

Každý druhý muž, který za mnou přijde na terapii se mi svěří, že má problém s menším penisem. A já na to říkám, že co je nad 12cm v pozoru není malé! A co je pod, tak je menší, ale s trochou šikovnosti si jistě poradíte. Pakliže je penis funkční a tvrdý, tak ho zdravá vagína pojme a přizpůsobí se jeho velikosti. Takže? Kdo má problém?

Nemáte malý penis, ona má moc velkou vagínu!

Vagína ženy je přizpůsobivý materiál. Máme svá období, kdy je větší a rozvláčnější, někdy je víc mokřejší, ale většinou, pakliže se s vaším penisem kamarádí a miluje ho, tak se smrskne tak, aby ho cítila. Vzrušivá místa jsou ukrytá hned u vchodu vagíny, takže možná i sám Bůh měl malý penis, když ženskou vagínu tvořil s G bodem hned u vstupu!

Není to všechno o ženě

Aby to nevypadalo, že má zodpověddnost za milování převzít jen žena, chci podotknout, že žena musí znát svou vagínu, ale když už ji zná a chce splynout s penisem partnera, ať je (téměř) jakýkoli, tak ho musí milovat, musí po NĚM dychtit, lačnit, musí ho chtít ochutnávat a zbožňovat. Pokud to tak není a muž neumí v ženě vzbudit dostatek důvěry a bezpečí nebo ona sama nechce, tak ať radši přejdou na anální styk. Prdelka takové caviky nedělá.

Co je pro jednu málo je pro druhou až až

A tako to je. Viděla jsem za život penisy obří, se kterými bylo obtížné spolupracovat. Viděla jsem penis,
o kterém majitel říkal, že je fakt malý a byl to super zážitek. Viděla jsem penisy nádherné a urostlé,
o kterých předchozí „panička” říkala, že nic moc. Slyšela jsem desítky příběhů kamarádek a klientek a každá měla jiné zážitky a jiný pohled na věc a všechny máme jinou míru. A to míru dle své vagíny.

Nenechte si vzít úctu ke své chloubě, kterou my ženy milujeme, jen pro jeden názor. Máte opravdu malý penis? I to se může stát, ale i my máme opravdu malá prsa a někdy i opravdu velké vagíny (a naopak) a i tak si s námi poradíte.
Chce to spolupráci a nutí nás to k jedné věci. Nebýt promiskuitní, ale najít si partnera, který nás miluje, my jeho a naše orgány se samou láskou přizpůsobí tak, aby to byly studnice blaha a rozkoše.

Od zatmění po úplněk

Vendy, je mi hrozně...Vendy, mám depresi...Vendy, zase jsem do toho spadla...Vendy, co se to se mnou děje?? To a mnohé jiné mi teď posíláte. Miláčci...no...děje a co. Zvykněte si. Celá ta změna vedoucí nás k rozpomenutí se na to, kým jsme se děje od jistých dat...

číst více