Hledáš pomoc  a nedostává se ti?

Možná je to proto, že jen ty víš, co potřebuješ. Každý máme vlastní vedení, jen se na něj musíme umět napojit. To napojení vychází z vnitřního uvolnění a klidu. Ze středu, ze kterého pocházíš. Z Lásky, která je v tobě.

Mám pro tebe návrh, jak takového stavu dosáhnout. Vyrobím ti meditaci na míru. Deset až patnáct minut mluveného slova podobného shanelingu. Něco, co nedostane nikdo jiný, jen ty. Tato doba určená pro tebe ti může opakovaně sloužit k uklidnění a vyléčení se i z hlubokých smutků a traumat.

 

 

Pro koho je meditace určena?

  • Pro každého, kdo terapeuticky pracuje s lidmi a chce něco originálního
  • Pro ty, kdo chtějí najít klid
  • Pro ty, co nejsou ve flow a chtěli by být v hojnosti
  • Pro lidi pod tlakem
  • Pro ty, kteří jsou plni strachu
  • Pro každého, kdo si chce dopřát změnu

Kde můžeš meditaci využít?

Všude! Máš sluchátka? Tak kdekoliv, kde si můžeš zavřít na chvíli oči a kde nikomu nebude vadit, že slzíš, až ucítíš dotek své duše.

 

Zde si poslechni, jak může vypadat meditace na míru 

 

Vladimíra - záměr odvaha pro vstup do podnikání a síla pro změnu

Zde si poslechni obecnou meditaci

Vendulo, z celého srdce děkuji…spojilo mně to s Otcem…uvědomila jsem si , jak jsem jsem přišla na svět v radosti, s nadšením a rozhodnutá rozdávat lásku, ale to vše tady mě tak zklamalo, že jsem uvěřila, že mne Otec opustil a tehdy jsem se uzavřela. V této nahrávce jsem se tam mohla znovu vrátit a cítit to nadšení předávat sem to, co jsem měla v plánu, cítit, že On tu se mnou stále byl a je. Děkuji, nechám to v sobě zrát a uvidím co se stane🙏💓

FB uživatel

Meditace Vstávej! Jsi nový!

Vendy, Vendy,Vendy! Mluvil ke mě opravdu Bůh. Poprvé jsem mu řekla Otče.
Jste tak úžasná! Děkuji Vám z celého srdce, za tuto nahrávku. Plakala jsem z hloubi duše, cítila jsem Jeho Lásku, Jeho obejmutí.
Posílám Lásku svého srdce Vám i Bohu. Miluji Vás. ❤️🙏

FB uživatel

Meditace Vstávej! Jsi nový!

Videoreference od Vladimíra Mačicová

FB uživatel

Meditace

Neposlouchám vedené meditace, ale tak nějak jsem měl pocit, že tuhle bych měl😉… není to dlouhý, si říkám, Vendy myšlenky jako ženy mě baví, jsou zdravě syrový😉… tak jooo. Ty vogo, jak to rychle uteklo a s přibývajícím časem to bylo silnější a silnější, až ve mě bouchla radost a štěstí, a takový to zařvání: Joooo🙏😉💪… děkuji 🙏😍

FB uživatel

Meditace Vstávej! Jsi nový!