Stejně jako muže v jejich citlivosti a sexuálních praktikách ovlivnil pornoprůmysl, že pokud nemá v kalhotech 30 cm, tak není správný samec, tak i ženy jsou podobně ovlivněny tím, co by měly u milování zažívat.
“Správná” žena a milenka by měla nejlépe dosahovat orgasmu hned, jak vidí vztyčený partnerův pyj a měla by upadnout do slastných mdlob, když do ní toho macka zasune.
Nic není nemožné, ale proč se tím limitovat?

Každá vagína je jiná

Prožívání každé z nás je tak specifická věc, že pochybuji, zda jsou na světě dvě ženy, které by měly stejné prožitky. Tím, že se soustředíme na zkušenosti jiných žen, tak se dostáváme do hluboké frustrace, že nejsme toho samého schopny.
Z krásného zážitku, kterým by mohlo být každé milování bez očekávání, se stane honba za něčím, co ani není moje.

Malé přirovnání

Představte si svou vagínu jako holčičku, která je tady proto, aby vám udělala radost a dodala krásné pocity. Má košíček plný dobrot. Někdy jsou to silné rumové pralinky, jindy kvítky fialek máčené v karamelu, pak zase vůně ranní rosy
a rozkvetlých petrklíčů. Pokaždé si však ta holčička dá velmi záležet na tom,
aby vám s ní bylo dobře.
Vy však přijdete ke košíčku a zcela zaslepeně a oddělené od momentálních potřeb svého těla řeknete “Nooo, jenom fialky? Tak proč má sousedka mandle
v čokoládě??? Já chci taky mandle v čokoládě!!”
Jak si asi myslíte, že se ta holčička cítí, když udělala všechno, co mohla pro ten daný den?

Konec vtipkování, teď vážně

Holky… krucinál…pro ženu je zcela přirozený způsob dosahování klitoriálního orgasmu. Její klitoris je propojen s jazykem a bradavkami. Když má uzdravenou vagínu a její svalstvo je bez traumatických napětí, tak se klitoriální orgasmus přesouvá z venku dovnitř a zasahuje bod G a velkou část břišní dutiny. Neznám ženu, která by neměla vzrušený klitoris  a přesto dosáhla vaginálního orgasmu. Je to propojené!

Buďte vděčné a děkujte

Pokud jste schopny dosáhnout aspoň klitoriálního orgasmu tak jupííí! Kupte si kytku, nové šaty, dejte si dobrý dortík a poděkujte sobě a třeba svému šikovnému partnerovi. Neupoutávejte pozornost na to, co nemáte, ale na to, co už máte. Když se pak budete starat i o komfortní prostředí vagíny, tak si zcitlivíte G bod a celé vaginální svalstvo, které vás bude oblažovat neustálou slastí, proti které je orgasmus nic!

Přijde a odejde

Orgasmus, tak, jak ho známe je fajn, ale když se vám podaří oživit váš vnitřní prostor, můžete pociťovat jemnou slast po celou dobu milování. Čím déle ji zažíváte, tím víc se dostanete třeba až do transu kde můžete zkoumat své duchovní roviny během styku s partnerem. Pokud se však soustředíte na orgasmus, tak celá ta energie, která se vám rozlévá po těle a je tak jemná a blažená, se soustředí zpět do jednoho místa a ve chvíli orgasmu vyprskne ven. Když to necháte být, tak jak to je a jen si to prožíváte, bez toho chtění, mít něco víc, budete samy překvapené,
co vaše tělo ze sebe umí vyprodukovat. 

Jako život

Ostatně…je to jako v životě. Jak prožívám svou sexualitu, tak prožívám celý život. Jak se honím za orgasmy, tak se taky můžu honit za nesplněnými sny a touhami. Jak moc si umím užívat to, co je, tak moc si pak užiju, když přijde něco víc. Neočekávám, děkuji za vše, ať je to orgasmus nebo mnohdy jen možnost, že se mnou chce lože někdo sdílet.

 

Od zatmění po úplněk

Vendy, je mi hrozně...Vendy, mám depresi...Vendy, zase jsem do toho spadla...Vendy, co se to se mnou děje?? To a mnohé jiné mi teď posíláte. Miláčci...no...děje a co. Zvykněte si. Celá ta změna vedoucí nás k rozpomenutí se na to, kým jsme se děje od jistých dat...

číst více