Modul 1 – 25-27. září

Napoj se na svůj dům

Tento počáteční modul je velmi důležitý krok do nové sebe. Bude se týkat spojení s tvým tělem. Možná ani nevíš, že to tak je, ale pravděpobně i ty jsi odpojená od svého těla. Neumíš vnímat jeho potřeby, neumíš zacházet s jeho varováními, vyhýbáš se bolestem, skrze které s tebou tělo komunikuje, jíš nevhodnou stravu, nestaráš se pravidelně o své střevo a možná i trpíš na nějaké intolerance, o kterých nevíš.

Dozvíš se, jaké to je být “Šamankou kmene”, kterou se musíš bezpodmínečně stát, když chceš mít doma spokojeného muže a rodinu.😇

 

Laskavý nenásilný detox pod vedením

Od soboty ráno, celou neděli a až do pondělka, kdy už budeš doma, si společně projdeme lymfatickou očistou. Lymfa je náš odpadní systém, který, když nefunguje, jak má, tak zanáší naše tělo tuky, toxiny a v konečném důsledku orgány. Tím trpí nejen tělo, ale mění se naše psychika. Zdravé střevo = čilý kreativní mozek a šťastné psyché.

Kdy je tento modul pro tebe nevhodný?

 • Když máš poškozené či velmi oslabené ledviny nebo si prodělala jejich operaci.
 • Pokud máš poškozenou nebo velmi oslabenou slezinu.
 • Jestli jsi příliš zimomřivá, že i v létě nosíš hrubý svetr a teplé ponožky.
 • Pokud dlouhodobě užíváš silná psychofarmaka nebo jiné toxické léky.
 • Jsi těhotná.
 • Jsi alergická na citrusy.

Mé vlastní zkušenosti s očistou

Očistu epsomskou solí, kterou spolu projdeme jak teoreticky, tak prakticky provádím každý měsíc pravidelně a nikdy jsem nic lepšího za svůj život nezakusila. Nemusíš se obávat. Já jsem typ, který nesnáší hlad a míval vždy při očistách jiného druhu bolesti hlavy nebo hodně špatnou psychiku. U této očisty se mi to nikdy nestalo, protože mozek je zásoben dostatečným množstvím cukru z pomerenčů a grepů. V případě velkého hladu můžeš sníst nějaký citrus.

Tělo se očišťuje skrze velmi zavodněná střeva, připrav se na to, že na wc budeš chodit poněkud častěji. Budeme však všichni na stejné lodi a se stále se zlepšující psychikou, která pod vlivem hořčíku a krásné skupiny žen bude tančit radostí, ti to bude úplně jedno. Věř mi:-)

Masáž v rámci pobytu

Péče o tělo by měla být komplexní a v rámci hýčkání jsem poprosila mého dvorního maséra a  jednou za víkend budeš masérsky opečována. Pečovat o tebe bude můj milovaný muž Martin, kterého můžeš znát z mých seminářů a videjí. Je velmi citlivý a empatický a svým dotekem oblažuje ženská těla již přes deset let. Přinese ti do těla blaho a dá mu zápis, že mužská energie je bezpečná, laskavá a umí být i něžná.

Ranní cvičební napojení na tělo

Cvičení a pohyb z našich životu pomalu vymizel. Pro tělo taková stagnace nebo naopak přemíra pohybu nevhodného pro ženský organismus není vůbec dobrá. Budeme mluvit o zdravém pohybu pro ženy a o tom, jak jen zahrnout nenásilně do své každodenní praxe. Cvičit budeme vždy ráno cca půl hodinky. Pak bude následovat očista epsomskou solí. “Lekce” povedu já, protože jógou se zabývám již deset let a dva roky jsem byla lektorkou jógy pro začátečníky. Jóga mi změnila život a v posledním roce cvičím i více dynamické cviky, které si bez zbytečné teorie jednoduše po ránu společně zacvičíme.

“Když nesaunuješ, neznáš své tělo a jeho hranice.”

Saunování je téměř nezbytné pro lymfatickou očistu a odvod toxinů. Ráda vás provedu vlastními zkušenostmi, protože již roky jsem pravidelnou návštěvnicí saun a různých saunových rituálků. Sama pro sebe jsem si vytvořila ELIXÍR HEBKÉ POKOŽKY, který pro každou z vás vyrobím a naučím vás správnému postupu tak, aby z toho vaše tělo mělo největší užitek i požitek. Odpočívárna po saunování bude přístupná jen pro nás v úžasném teepee s ohněm. Pokud saunu nesnášíš, nutit tě nebudeme, ale bude ti líto, když to aspoň nevyzkoušíš. I pro horkokrevné tlakaře mám návod, jak saunu zvládnout a zvyknout si na její blaho.

Co budeme jíst?

V tomto modulu jíst nebudeme, protože nutnou součástí napojení se na své tělo je jeho vnitřní očista. Abychom pro naší prací na sobě nastartovali i zdatnou a odolnou psychiku, provedeme si společně pod mým dozorem a vedením očistu epsomskou solí (složení síranu a hořčíku), při které se pijí jen ovocné, čerstvě vymačkané šťávy z grepu, citronů a pomerančů. Pokud budeš trpět hladem, což pochybuji, můžeš sníst citrus. Jestliže to budeš chtít vzdát, bude ti k dispozici lehká strava jako rýže, jáhly, zelenina a ovoce. Pokusíme se ti všechny být takovou oporou, aby těžké chvíle, které by mohly přijít (u mě však nepřišly a u kamarádů také ne), nebyly tak skličující. Podpoříme tě a podržíme tě. 

Co máš v ceně tohoto modulu?

🌸 Pobyt na krásné rodinné a útulné chatě v srdci nádherných Beskyd

🌸 Mé průvodcovství a mentoring 

🌸 Strava v rámci očistného modulu

🌸 Dávky Epsomské soli pro vnitřní očistu

🌸Můj vlastní ELIXÍR HEBKÉ POKOŽKY po dobu v sauně a recept na něj.

🌸 Saunovací rituál

🌸 1/2 hodinovou masáž velmi empatickým CITLIVÝM masérem přesně pro tebe 

🌸 Trvalý online odkaz na meditace, které budeme provádět

🌸 Fotky z akce od profi fotografa

🌸 Nové přátele

🌸 Podporu na FB skupině

🌸 Slevu 30% na Ebook Oáza rozkoše

🌸 Slevu 30% na online přednášku Jak nezabít lymfatický systém

Co s sebou?

 • Menší deku nebo větší šálu, kterou si budeš motat kolem pasu
 • Lufa rukavici nebo sisalový kartáč na lymfatické automasáže
 • Krabičku kapesníků
 • Blok a tužku
 • Pokud máš svůj oblíbený bylinkový nebo zelený čaj
 • Dvě dvoulitrové lahve (je jedno, jestli designovky nebo od cocacoly😜)