Modul 2 – 13-15. listopad

Základy mého domu

Tady už to bude možná trochu “bolet”. Když se kopou základy, je to děsná dřina a člověk nikdy neví, do čeho kopne a co mu na pozemku zanechali předchozí generace a jak bezpečné to tam je. Stejné je to i s naším rodem, s našimi základy. Rozhodně však platí, že náš základ, ať je zanesen, jak chce, tak si moc přeje, aby jsme na jeho “pozemku” byli šťastní a všemožně nám k tomu dopomáhá.

Tento modul bude o našem vztahu k tátovi a k mámě. Ty celá jsi stvořena z půlky tátou a z půlky mámou. Pokud k těmto půlkám nemáš úctu a pochopení, nemůžeš milovat samu sebe a tudíž jakákoliv snaha o sebelásku je marná.

Víme všichni, že mnohdy to není lehké. Já ti však pomůžu, abys uviděla dění ve tvém rodě jako dar, ne jako prokletí, či zmar.

 

Poklidný saunovací nájezd 

Začátek tohoto modulu bude poklidný a laskavý. Začneme radostným setkáním a saunováním v oblíbené krásné sauně Tutto. Ochlazovací část bude vedena a budeme krátce sdílet své rodinné příběhy. Budu vám naslouchat a mírně tuto část terapeuticky povedu.

Propojíme svá srdce v přátelském kolektivu.

Měly jste už v předchozím modulu možnost se lépe poznat a uvidět se zvenčí. Tímto modulem se posuneme hlouběji do srdcí a o všechno ostatní se už postará naše vrozená mateřská láska. Síla ženy je v soucitu, porozumění a trpělivosti. Budeme naslouchat a necháme se vést pomocí příběhů tam, kde jsme se samy zapomněly.

Můžeme zpívat, tančit, bubnovat. Jak se nám bude chtít.

Rodiče a jejich poselství. Jaké indície nechápu?

Rodiče a naši blízcí k nám mluví skrze indície. Dokud jsme maličkaté holčičky, tyto vzkazy vnímáme pouze jako ubližování a útoky z jejich strany. Pomohu ti rozkrýt soubor indícií, které na tebe skrze blízkou rodinu křičí.

Srovnáme postoje a podíváme se na tvé situace z jiného úhlu. Tvé postoje doslova převrátíme naruby. Tobě pak nezbude nic jiného, než je opustit. Pokud je neopustíš, budeš muset přijmout, že se ti v nich líbí a chceš si je nechat. 

 

Dynamická část, která by se mohla podobat Osho meditacím, ale nechci to takto škatulkovat. Půlhodinové bloky, ve kterých dáš prostor všem svý pocitům. Budeš muset být autentická a uvidíš se možná v rolích, v jakých se neznáš. Projdeme si společně tři role a 4 bloky:

👧🏻 Malá zlobivá holčička 

👱🏻‍♀️ Holčička, která si bere zpět svou sílu

👸🏻 Žena Královna svého života

💆🏻‍♀️ Odpočinek s éterickými oleji a aqua di florida

Rodičům napíšeš dopis ze svého nového poznání. Dáš do něj to, co jsi nově uviděla a poděkuješ za vedení  a za správné nasměrování. Vše nakonec společně posdílíme.

 

Večeře v “biografu”

Večeři budeme podávat u filmu. Proč? Protože můžeme a já mám pro vás úžasný film o dcerách a tatíncích. A pak už padnete za vlast, to mi věřte 😜

Jídlo! V tomto modulu bude jídlo! 

A máme na to úžasnou kuchařinku, která se o nás bude starat, jako o vlastní. Veselé otevřené srdíčko Katky pocítíme v každém laskavém soustu 🍳🥗🥘  Jídlo bude k dispozici ráno, odpoledne a večer ve vege, bezlepkové a bezlaktózové variantě. Kdo takové stravování nepraktikuje, alespoň dopřeje tělu víkendové odlehčení. 

Relaxační tůrka

Není možno, abychom v srdci Beskyd nepodnikly procházku po blízkém okolí. Beskydy jsou nádherné, nasycené ženskou energií, rozpínající se ve své tvořivost, nabíjející posvátným duchem přírody a laskavě uklidňující rozhárané smysly. Byla by škoda o to přijít, proto v rámci našeho pobytu budete mít možnost se se mnou projít po místech, která téměř každý týden s láskou navštěvuji a načerpat ducha Beskydských lesů.

Co máš v ceně tohoto modulu?

🌸 Pobyt na krásné rodinné a útulné chatě v srdci nádherných Beskyd

🌸 Mé průvodcovství a mentoring 

🌸 Vege, bezlep a bezlaktózovová chutná strava

🌸 Saunovací rituál

🌸 Trvalý online odkaz na meditace, které budeme provádět

🌸 Fotky z akce od profi fotografa

🌸 Hlubší přátelské setkání

🌸 Podporu na FB skupině

Co s sebou?

  • Karimatku nebo karitaťku 😜
  • Teplé oblečení na procházku o horách
  • Lufa rukavici nebo sisalový kartáč do sauny
  • Krabičku kapesníků
  • Blok a tužku (Nejlépe takový, který budeš mít jen pro tento pobyt)
  • Dopisní papír (pokud chceš)
  • Dobrůtky, pokud ráda mlsáš 🍭