Muslimové napadají Evropu. Už před stovkami let to předpověděla Sibyla, Nostradamus a další média. Není to nic, co by někdo z nás neočekával. Vyznávám názor, že žádná předpověď neexistuje. Sybila s Nostradamem pouze viděli možnou variantu dnešního světa. Jen tím ale nahráli program do myslí lidí. A tento program se náhle začíná zhmotňovat. Nic víc to není.

Temnota se zhmotňuje.

Další věcí je, že hmota začala pracovat. Jak to tedy zastavit?

Je potřeba si uvědomit, jak muslimský národ žije. Především muži. Ženská energie je nejsilnější energie na světě. Je to energie tvořená z lásky. Ženy jsou chodící láska. Muži jsou chodící intelekt. A protože vše na tomto světě je tvořeno z energie lásky, je třeba, aby ženy otevřely svou lásku k sobě a ona se tak mohla rozšiřovat daleko do světa.

Dualita

Žijeme v dualitě a pojímáme všichni a všechno temnou i světlou stránku. A temnota začíná kolem sebe kopat. Muslimové zneužívají po tisícileté ženskou energii. Ženy musí spát s tím s kým nechtějí. Jsou vražděny a mučeny když projeví svou pravou tvář. Mají kompletně potlačené ženství. Proto na arabském kontinentu nemůže proudit láska. Nenávist a zloba je brána jako plusový pól. Láska, něha je považována za slabost. Jsou vyprahlé a ovládané, protože muži moc dobře vědí, co žena dokáže. Dokáže myšlenkou zničit hmotu, čarodějka, kouzelnice, panovnice, velitelka Lásky.

A temnota se začínají rozšiřovat a zkoušet tak naši pevnost a odhodlanost věřit samy v sebe. Není to nic jiného než zkouška naší lásky. Proto se teď tolik žen kolem mě čistí od svých bolestí, hromadně si vzpomínají na traumata a ublížení z dětství. Kdy jim mužská energie ublížila. Prožívají bolesti, zrady a nenávist. Čistí se na tělesné úrovni tak bolestně a hluboce, že to není náhoda.

Proč zrovna teď?

Proč se to děje tak najednou? Proč v době, kdy čelíme ohrožení jiného násilného národa? Protože dochází KONEČNĚ k vyrovnání energie. Protože se my ženy musíme očistit, abychom v sobě neměly ani špetku energie násilí a nenávisti, abychom už cítily vůči mužům jen bezpodmínečnou a čistou lásku, která bude přitahovat zase jen lásku. Protože i ty sebemenší špetky zloby, kterou v sobě ještě chováme přitahuje zase temnotu. Milujte své muže. Milujte své syny, milujte své dědy, strýce, bratrance. Milujte je ať se mezi vámi dělo cokoliv.

Očistěte sebe!  Očistěte svoje vagíny od bolesti, své vnitřní orgány musí začít zářit tak mocně až se rozzáří vaše srdce. Ne armáda a vojáci proti nim můžou bojovat.  My to utlumíme svým novým pohledem na svět.  Boj vyvolává boj.  Zharmonizujte se. Zklidněte se. Vyléčte se.  Děláte to pro celou planetu. KAŽDÁ Z VÁS PŘISPÍVÁ K HARMONII SVĚTA.

Zabývejte se samy svou láskou aby dokázala milovat i nepřítele. Dejte do toho všechno. Na nás závisí záchrana světa.Ne na armádě a státu. Přijměme temnou násilnou stránku jako dar k otevření našich srdcí. MY TO DÁME!JINAK BY SE TO NEDĚLO.A NEMYSLETE SI, ŽE NA TO NEMÁTE. UŽ SE TO DĚJE. UŽ SE TOMU NEVYHNETE.  ZBAVME SE NENÁVISTI A ZLOBY V SOBĚ.  MILUJTE! VŠECHNY A VŠECHNO, JEN TAK SE POVEDE ZACHRÁNIT SVĚT.