Muži, chcete vědět, jaké jsme v našich čtyřech fázích?

Ještě předtím, než jsem se dočetla v knize Rudý měsíc o jednotlivých fázích, jsem si dle sledování svého těla vytvořila fáze podle sebe. Vtipné je, jak jsou stejné, jen názvy se trochu liší a tak jsem si je dovolila zachovat dle mého původního znění. Je to čtení spíše pro muže, aby se lépe orientovali v tom, že každý týden mají doma jinou ženu a přestali se divit.

Fáze nymfy (pomenstruační)

Sneseme hrubší zacházení. Jsme divošky. Rozumíme vašim potřebám. Jsme více kamarádské, dokážeme si s vámi povídat o věcech, které baví i vás. V této fázi můžeme souhlasit s análním sexem. Můžete u sexu používat hrubší výrazy, tahání za vlasy, plácání po zadku. Jsme živočišné, hravé a náruživé. Odešlo z nás vše staré, všechny nashromážděné křivdy a emoce za předchozí měsíc jsou pryč a vy s námi můžete začínat jako s novou ženou.
V práci jsme velmi aktivní, kreativní, plné nápadů, stihneme daleko více věci. Přepnuly jsme na logické myšlení a plánování.

Fáze milenky (ovulační)

Fáze kdy se chystáme na ovulaci a ovulujeme. Citlivý muž to zřetelně pociťuje. Cítí naši vůni, která je v toto období nejlibější. Jste námi naprosto přitahováni. My jsme smyslné a svůdné. Krok se vyladňuje, boky se smyslněji houpou a jsou zřejmé i jemné nuance hlasu, když s vámi hovoříme. Rády se zdobíme a v toto období trávíme asi nejvíce času před zrcadlem, abychom nalákaly samečka, ale zároveň si více uvědomujeme svou krásu. Asi vás i mnohem snadněji přesvědčíme abyste s námi šel nakupovat a utratil nemalý peníz, protože vám za to slíbíme noc plnou vášně. Ano teď bývá sex nejhlubší. Nejlepší čas na navazování hlubokého vztahu s partnerovou duší. Jde to nejsnadněji. Ovšem pozor na nevyžádané těhotenství. Jeden pohled do očí, vy se zapomenete a už vozíte kočár. Ovulace se umí spustit v jakékoli fázi a to např. velmi silným partnerčiným orgasmem. Organismus v nás schraňuje to nejlepší z ženského principu, aby mohlo být použito pro oplodnění.

Fáze matky (předmenstrauční)

Jsme staré. Jsme tlusté. Oteklé. Ufňukané, utahané, bolavé a připadáme si neschopné.
Bože…jste hrozní!!! Děláte všechno blbě. Sekýrujeme vás. A pokud jsme nevědomé a náš vztah není na úrovní, kdy jsou si dva partneři rovnocennými, tak ve vás vidíme slabochy, dochází k nejvíce rozhodnutím rozvést se. Ranní nás každé vaše hrubší zacházení. Nesneseme to, co jste na nás mohli použít v první fázi nymfy. To ani nezkoušejte! Jinak fakt dojde k rozvodu, protože si budeme myslet, že si nás vůbec nevážíte a žijeme s tím největším hovadem pod sluncem! Takže to, co fáze děvky vyžadovala a fakt jste si šplhli jako nejlepší milenec, tak ve fázi matky těžce pohoříte. Jděte nám z cesty. Neptejte se co nám je. Obejmete nás, když dozuříme. Nepátrejte proč brečíme. My nevíme. Chceme být smutné. Jsme zosobnění duality, která se v nás pere. Neseme velkou sílu rozdílů mužských a ženských principů a teď se tyto principy perou, aby mohl být nastolen převážně ženský. Hormony jsou na maximu, aby z těla mohlo být vyloučeno vše staré a nefunkční, hlavně nastřádané emoce. A pokud jsme předchozí měsíc neodpočívaly v menstruační fázi, dělaly jsme hrdinky a neřekly si o pomoc, tak můžeme trpět bolestmi. Velmi nepříjemnými bolestmi, které jsou takovou zmenšeninou bolestí porodních. Nevšímejte si nás, ale neignorujte nás. Mějte pochopení vždy nachystanou ruku nás pohladit. Vyplatí se vám to. Fáze nymfy a milenky vám bude odměnou za trochu pochopení a trpělivosti.

Fáze staré čarodějky (menstruace)

Chceme být samy. Žena by se neměla v tyto dny pouštět do nějakých začátků, plánu a nových aktivit.  Žena potřebuje být sama v sobě. Jeden dva dny v klidu a sama se sebou a úplně to stačí. Pokud si je žena nedopřeje, oklamává se a pak bude další měsíc dle toho odpovídat. Fáze děvky a milenky bude ošizená. Nebude mít chuť na sex a bude častěji protivná. Při ovulaci se bude šíleně cpát a menstruační bolesti budou silnější. A samotná menstruace bude silná a možná i o pár dní delší. Žena by ve fázi staré čarodějky měla mít klid. V práci ať se pouští do lehčích úkolů. Péči o děti ať tyto dva dny převezme partner. Žena se zaklimatizuje a budete pro ni Bohem. Děláte to kvůli sobě, pánové. V této fázi můžeme mít různé mystické vhledy a vize.  Nejčastěji přicházíme na to, co děláme v životě špatně, jak věci napravit a správně prožít a uchopit.

Není to ani zdánlivě takto?

Pokud se jakákoli fáze nevyvíjí ani vzdáleně výše popsanému, znamená to, že je žena opravdu mimo své ženství. Samozřejmě ženy, které na sobě pracují mají příznaky výše uvedené velmi slabé nebo žádné. Občas se ale ani vědomá žena nevyhne drobným výkyvům. Patří to k ženství a jen ona tyto fáze miluje všechny, protože zná jejich hluboký význam.

Cesta k hojnosti a poslání BRNO

Jsi stále běžně zaměstnán a není ti v tom dobře? Nevíš, kde začít a co je to ONO, co by tě bavilo? Bojíš se osvobodit svoji duši? Nebaví tě splňovat představy marketérů a chceš začít pracovat více srdcem? Nevíš, kde je v tobě ta černá díra, kde mizí všechny peníze a...

číst více

Vztahy 2020 – Jaké budou?

Co není založeno na lásce bude od sebe odtrženo. Co založeno na lásce je, projde ještě hlubší harmonizací a ukotví se více ve hmotě. Novodobé projekty, novodobé sňatky, novodobá společenství. Vše v nové tvůrčí energii lásky. Každá vaše buňka se bude ladit na...

číst více

Proč o sebe doma dbáme méně?

Kolikrát už jsem to slyšela? „Ten můj chlap se doma vyvleče do trenek nebo hnusných tepláků a já na něj musím koukat…Ta moje stará je hezká, jen když přijde od holiče, druhý den ráno vstane a vypadá zase děsně…” I já často zírám, v čem jsou některé mé známé schopny...

číst více