Oáza rozkoše

Dříve jsem trpěla na migrény. Dnes nevím, co je bolest hlavy.

Dříve jsem s muži š.kala. Dnes se s partnerem miluji.

Dříve jsem neuměla říci NE. Dnes je pro mě “Ne” přirozeným určením si svých hranic.

E-Book pro ženy, které chtějí…

67 stránek nabitých informacemi a návody, jak trvale odstranit bloky ze svého těla skrze vagínu. Za pouhých 590,- korun se dozvíte, jak z trezoru křivd udělat studnici blaha, rozkoše a zdraví. Vaše orgasmy už nebudou jen snem či doménou vyvolených.

 

Napsala jsem svůj příběh i s návodem

Zde můžeš nahlédnout pod pokličku...

Tímto E-bookem bych chtěla dát ženám naději, že možné je vše. Je možné najít v sobě příčinu nechuti k sexu, vlažnosti nebo bolestivosti vagíny. Je možné si sama během několika dní v pohodlí domova vyléčit silné krvácení, vřídky, myomy i počínající nádory. Je možné vyhnout se invazivním metodám zasahujícím nevratně do stavu naší pánve. Naše pánev je zdroj života. Zdroj, který vyživuje nejen nás, ale široké okolí. Každý z něj tuto energii může čerpat. Pokud je žena uzdravená, každý tuto energii cítí a je pro něj tak přitažlivá, jak přitažlivé je večerní světlo pro komáry.

Zde můžeš nahlédnout pod pokličku...

Sebedestrukce pokračovala.
Následující měsíce jsem se chovala dost podobně. S pár kluky jsem se vyspala, ale vztah nechtěla. Oni se mnou evidentně také ne. Bavilo mě dráždit je a pak roztáhnout nohy. Oni byli celí hotoví a já se pak cítila ponížená. A pořád dokola.

Začala jsem zvracet. Bylo to východisko, jak aspoň na chvíli přemoci bolest duše. Ono zvracení dá tělu dost zabrat. Navíc jsem mohla sníst úplně všechno a být pořád štíhlá. Měly o mě zájem modelingové agentury a tam bylo potřeba být doslova kost a kůže. Pamatuji si, jak jsem svou postavou budila neustále pozornost a to mě bavilo.”

Třetí nahlédnutí pod pokličku...

“Uvolnil se tlak, kterým jsem sama sebe manipulovala a trápila. Už nic horšího se mi v životě nemohlo stát. Už mi nikdo nevezme víc, než jsem vzala sama sobě. I kdybych teď přišla o všechno, nevyrovná se to bolesti ze ztráty sebe sama. A to bylo uklidňující. To vědomí, že to nejhorší už mám za sebou. Pomalu jsem začala opět sbírat síly a s obrovskou opatrností sledovala své myšlenky a tendence popírat svou osobu, své talenty, svou krásu a inteligenci.
Má sexuální Síla mi totiž při mnoha rozpravách s ní „řekla”, že ji zavřela má nepokora a pýcha. Stavěla jsem se nad ni.”

RECENZE

Tyto velmi intimní zkušenosti s vaginálním mapováním ponechávám na přání autorek anonymní.

Pracuji na sobě skrze vaginální mapování a pociťuji, že po něm se cítím víc jako žena. Nebojím se projevit svoje negativní emoce a celkově cítím, že někam směřuji. Dřív jsem měla ve zvyku se schválně snižovat, abych na ostatní nebyla MOC, moc žena, všem ve všem vyhovět. Teď se navracím sama k sobě a je to nádherné. Moc Vendy děkuji za sdílené zkušenosti. Má už navždy místo v mém srdci.

Natálie

Vaginální mapování

Musím říci, že poprvé za tu dobu, co jsem hledala cestu jak se najít a něco se sebou udělat, díky mapování a nalezení vnitřní ženy a muže to opravdu dělám.
Sebemapování mne dostalo do hloubek. Díky němu jsem zjistila, jak hluboké vnímání sama sebe mám, jak hluboko jsou uložené některé pocity. Uvolnila jsem je, prožila a pustila. Nepotřebovala jsem věci ani tak pochopit, jako spíše nechat projít tělem a pustit. Je mi lehčeji, radostněji.
Naučilo mne to pokládat si správné otázky a tělo mi na ně dávalo odpovědi. Už mi nikdo neříká co dělat a co ne, nikdo netlumočí co cítím!!
Když jsem dostala odvahu hledat sama v sobě, dostávala jsem jasné odpovědi, a tím i velký dar v tom, že si mohu pomoci sama…. tak to je pořádné nakopnutí důvěry sama v sebe!
Je krásné vidět, že mé tělo prostě ví, věci má uložené a já se jen učím mu rozumět. Nemusím to měnit, jen pustit a život se tím mění sám.
A udělala jsem to jen já SAMA! Pro sebe😊
Děkuji mé úžasné a krásné průvodkyni!!!

Lucie

Zkušenosti s mapingem

Ahojky Vendy,
Chci Ti moc poděkovat, vaginální mapování je pro mě část dne, na kterou se moc těším. Jsem jen sama (se) sebou, miluju ten čas. Dlouho mě nic tak nevyživovalo vnitřně 🙂 Hodně se učím.
Protože trpím na vaginální opary, zkoušela jsem mapování opatrně, aby to nebolelo a ono to nebolelo vůbec! Ani další den ne. Cítím, že se uvnitř “rozvířily vody”, jakoby se tam vše uvolňuje, možná to přinese nějakou mykózu nebo její projev, ale cítím, že to je v pořádku. Děkuji. 

Eliška

Osobní zkušenost

Ty, které E-book přečetly říkají….

Petra Hofríková

Petra Hofríková

Autorka projektu Motivarna.cz

www.motivarna.cz

S technikou vaginálního mapování jsem se setkala již dříve, kdy jsem po prvním porodu potřebovala řešit svůj “vnitřní” stav. Informací tehdy nebylo mnoho. Kdybych měla k dispozici e-book Vendy už tehdy, ušetřilo by mi to spoustu času, hledání i chyb. Je to velice užitečný průvodce pro každou ženu, plný praktických návodů a příkladů. Psaný stručně a věcně, s lehkostí a samozřejmostí Vendě vlastní. Mít dceru, po absolvování semináře o menstruaci je tohle jedna z prvních ženských know-how, do kterého bych ji zasvětila.

Ester Davidová

Ester Davidová

Spisovatelka a regresní terapeutka

www.esterdavidova.cz

S Vendy se známe již několik let a s radostí sleduji její velký životní posun. Je mi velice blízká tím, že se nebojí jít s kůží na trh. Vendy se nebojí otevřeně přiznat: “Hele, mám prožito, ne načteno a jsem na tom stejně jako vy, nic víc a nic míň”. Žádná hra, žádné zbytečné plkání, ale skutečný návod, jak pracovat sama se sebou.

Dala vzniknout úžasnému a přitom jednoduchému terapeutickému nástroji. Prostě a jednoduše, po přečtení jejího e-booku mi spadla čelist. Je to pokladnice, která má miliónovou hodnotu a která funguje. A její životní příběh je toho důkazem….
Děkuji Vendulko, že jsi součástí mého života….
S láskou Ester.

Možná teď čekáš, že zde bude proklik na něco zdarma. Nic takového zde nenajdeš. Stojím si za kvalitou sdělených informací, nepotřebuji tě lákat, abych dostala tvůj mail. Rozesílání hromadných emailů dělám jen s pistolí u hlavy.

Pevně důvěřuji celému všeobsáhlému procesu a vím, že se E-book dostane přesně tam, kam má, bez přehnané snahy.

Pokud přecejen chceš něco zdarma, tak rozhodně začni číst mé články nebo sleduj youtube či facebook, tam to žije.