128 stran plných klíčů a odpovědí na otázky…

🗝 Jak najít sebelásku?

🗝 Jak se mám začít milovat?

🗝 Jak mít harmonické vztahy?

🗝 Jak žít realitu, po které skutečně toužím?

 

„Vy se máte málo ráda!“

„Musíte si odpustit!“

„Máš moc mužské (ženské) energie!“

No jo, ale jak to zpracovat? To nikdo neřekne! A když tak jsou to rady fungující malou chvíli.

V tomto Ebooku máte přesný popis, jak si na sebelásku doslova sáhnout! Jak ihned uvidět, jak jste na tom vztahově. Už nebude moci nikdy říct, že nevíte, jak na to.

Ukážu vám místo ve vás, které jste dlouho hledali. To místo, kam se můžete vrátit, když vás všichni a všechno opustí.

Není to jen ebook ke „konzumaci“, je to o přemítání, opakovaném čtení, nasávání informací a hlavně praxi!

Co koupí E-booku získáte?

🔝 Kromě toho, že samotný ebook, na který se čekalo dva roky získáš ohromné metody sebepoznání.

🔝Vnitřním poznáním získáš nový náhled na svět a současné situace

🔝Naučíš se pracovat se svým vnitřním mužem a ženou.

🔝 Dospěješ, protože se naučíš pracovat se svým emocionálním tělem (vnítřní dítě).

🔝 Získáš naději že svět může být v pořádku.

🔝 Vžiješ se do role tvůrce svého světa.

🔝 Uvidíš, jakou ohromnou máš moc, byť sis třeba do teď připadal úplně obyčejný.

🔝 Získáš informační a praktickou hodnotu nejméně dvou dvouhodinových konzultací.

🔝 Informace a zážitky jako bys absolvoval sedmihodinový seminář Sebevědomí je produktem sebelásky.

 

Proč jsem ho napsala?

✔️Protože teď je víc, než kdy jindy, potřeba aby lidstvo dospělo!

✔️ Protože mám plné konzultační hodiny a nedokážu osobně uspokojit všechny zájemce.

✔️ Protože jste se roky dotazovali, kdy vás to naučím, kdy udělám seminář či poskytnu soukromé studium těchto technik.

✔️ Protože chci, ať se toto poznání dostane k co nejvíce lidem.

✔️ Protože techniky a poznání, které se dočteš, jsou naše naprostá přirozenost, jen jsme na ni zapomněli.

✔️ Protože věřím, že i ty si díky E-booku vzpomeneš, že jsi sám sobě nejlepším rádcem, pomocníkem, léčitelem, přítelem i partnerem.

 

Malé kousíčky z pod ještě horké pokličky

 

Zde budu postupně sdílet reference, které k ebooku dostanu. Zatím ještě nejsou, rodíme se:-)

Zkombinovala jsem Váš Ebook Práce s vnitřními bytostmi, astrologii a tzv šamanské cestování s nějakou další vnitřní prací, abych oživila a zaktivovala svého Vnitřního muže…dlouhá cesta, ale povedlo se (v běžné realitě chuť do práce, víc se soustředím, víc jdu k cíli, jsem klidnější, jen tak něco mě nevykolejí) a navíc …ona ho ta Vnitřní žena fakt miluje!! A jak mooooc!! Zírám. Je to úžasný pocit! 
Co to udělá v partnerském vztahu, ještě uvidím..teď jsem Vám chtěla jen poděkovat za super rukověť (e book) a podělit se s Váma o ten prožitek citu těch dvou uvnitř..fakt Boží
Eva
Eva Mlčková

Ebook -Práce s vnitřním světem

Tímto bych ti chtěla moc moc poděkovat. I za tvé ebooky. Od prosince mám ebook Práce s vnitřním světem. Celý život jsem řešila jak se cítím osamocená, nemilovaná, bez lásky, opuštěná, atd…. ale díky tvému poznání vnitřního světa najednou nemám ani jeden ten “problém” kvůli kterému jsem se dřív tolik moc natrápila. Děkuji ti za to. A včera jsem měla najednou úplně záchvěv, že si prostě musím objednat tvůj ebook Oáza rozkoše. I když jsem si dřív říkala, že to asi není pro mě, že jsem po téhle stránce v pořádku. Ale musela jsem si přiznat, že ne, i mě muži dřív ubližovali. I když v hlavě žádný určitý zážitek nemám, cítím to na sobě, že tam někde není něco v pořádku. Moc se těším až se do toho pustím.
Chtěla jsem ti dát zpětnou vazbu na naši konzultaci a moc ti ještě jednou poděkovat za všechno co děláš.
DĚKUJI
S láskou Markéta
Markéta M.

Ebook -Práce s vnitřním světem

Vendy je úžasný co dáváš a předáváš. To že jsi si na to sama přišla a pak předáváš je skvělý. Teď je toho tolik kolem, těch sebeláskových odborníku…ale nikdo zdaleka neví tolik co ty. Moc a moc bych všem přála, aby našli cestu k tobě, protože ty víš o čem mluvíš.

Posilám ti moře vděčnosti 🙂 konečně se totiž mám ráda a jsem ráda tím kým sem.

Díky.

Žanda

Ebook -Práce s vnitřním světem

Vendul, Ty jsi skvělá. Já jsem o Tvé vědě (konkrétně vnitřní žena/muž) řekla jedné ženě, která se dlouhou dobu trápila. Fakt na tom zamakala, sledovala Tvá videa a teď jsem ji po 14 dnech viděla a uplně jiný výraz v obličeji, nádherná kočka je z ní. Úžasný zázraky to dělá.

Petra V.

Ebook -Práce s vnitřním světem

Krásný den Vendulko,
moc Vám tímto děkuji za nádherný e-book🙏 Velmi mě obohatil a pomohl pročistit rodovou linii🙏.Je perfektně napsaný🙌👍.Smysluplný.Láskyplný.Úžasný.
Těším se na další inspiraci od Vás.
Mějte se fajn a přeji Vám a blízkým jen to nejlepší na Vaši cestě🙏

Petra 

Lenka Chudobová

Ebook -Práce s vnitřním světem

Ahoj Vendulinko 🙂

chci ti moc a moc poděkovat, že jsi mi pomohla s nenávistí. Včera jsem se svým vnitřním dítětem prošla, hádkama a násilím co u nás doma probíhaly. Vyplavilo se toho ještě hodně…mnoho slz, ale poprvé v životě cítím lásku k sobě. Nikdy v životě jsem tohle necítila, opravdová vnitřní láska k sobě a vidím se teď úplně jinak. Prošla jsem různými kurzy, abych byla více žena, kurzem vnitřní dítě, ale nic z toho mi nic nedávalo, jen tak povrchově, kdy se koukáš do zrcadla a snažíš se sama sebe přesvědčit o něčem co doopravdy necítíš.

Jsi úžasná žena a jsem moc ráda, že jsem si vybrala za průvodkyni tebe, že jsem poslechla svojí intuici. Pamatuju si když jsem tě slyšela poprvé v jednom rozhovoru s Luckou Harnošovou, poslouchala jsem tě z MP3 v autě cestou do Brna a celou cestu jsem si říkala, ta je hustá, ta se mi líbí, jak jsi mluvila, jak si taková svá, rázná a občas sprostá a velmi upřímná  a hlavně je z tebe cítit, že víš o čem mluvíš že nejsi jen někdo co přednáší něco z knížek, ale že to prostě žiješ.
Bože já se tak těším, až se zase uvidím se svým vnitřním dítětem, ach je to tak krásný. Dřív se toho děsila. Už konečně chápu o čem jsi v těch videích mluvila.
Velké díky Vendy, myslím, že nikomu jinému něž tobě bych se nedokázala svěřit s něčím takovým, styděla bych se za to co jsem v představách viděla… 
Mám ještě hodně práce s dítětem a vnitřní ženou a mužem, ale už se toho nebojím. 
No prostě Vendy díky, jsi prostě hustá žena a děláš věci úžasně….
Žanda
Žaneta Malá

Ebook -Práce s vnitřním světem

Vendulko, má milovaná přítelkyně.

Ušla jsi se mnou velký kus cesty a i díky tobě jsem dnes sebevědomá žena, která miluje svůj život.

Na tvůj ebook Práce s vnitřním světem jsem se moc těšila, i presto, že jsem měla možnost být na mnoha tvých seminářích a naučila se tuto techniku už dříve používat. Při přečtení již několika málo řádků, jsem věděla, že tohle tvé dílo je drahokam a budu jej opatrovat po celý svůj život a stále se k němu vracet.
Přes potoky slz jsem nemohla ani číst. Nebyly to slzy smutku a zoufalství, ale slzy radosti a naplnění.
Díky tvé technice jsem ušla velký kus cesty a jsem na sebe patřičně pyšná.  Zároveň jsem zde objevila opět mnoho nových informací, které mi dopomohly k doplnění posledních dílků puzzle.
Podle této knihy by se měli děti učit ve škole, poznávat svůj vnitřní svět, harmonizovat ho a naplňovat se láskou. Jsem přesvědčená, že kniha pomůže mnoha lidem, kteří se opravdu rozhodli převzít život do svých rukou a začít na sobě makat.
Můžeš být na sebe právem pyšná, tvé dílo je pro mě bestseller.
Tvá přítelkyně Lea
Lea Pešková - www.terapiepsanim-leonapeskova.cz/

Ebook -Práce s vnitřním světem

Vendi, ebook je úžasný, sám sa číta.
Ak by som mohla mat len jednu knihu, tak tuto od teba, Pretože mení pohľad na seba samého. Ide do hľbky, na koreň problému a vždy si viem vďaka tomu pomoct.
Slávka Kmeťová

Ebook -Práce s vnitřním světem, www.profikamartatka.sk

Má drahá Venduličko,

 
mám za sebou první přečtení tvého e-booku „Práce s vnitřním světem“.
Děkuji za energii a sílu, kterou jsi do něj vložila. Z každého slova je cítit laskavost, péči a radost z tvoření. Nečetlo se mi to lehce, protože na mě vyskakovali „bubáci“ ze skříně, ze sklepa, z půdy … spousta emocí, zasutých bolestí, netrpělivost a strach, ten vždy přítomný, který mi říká „to nedokážeš!“. Už na sobě takový čas pracuji anebo právě proto, že na sobě takový čas pracuji, si prostě dovolím prožívat to všechno znovu a pak se opečovávám dle rad, které se mi v danou chvíli dostávají. A tvůj průvodce je plný krásných rad, povzbuzení a hlavně pochopení.
Melanie Šalomounová

Ebook -Práce s vnitřním světem

Za dobu práce s klienty jsem pochopila pár důležitých zásad

 

👁‍🗨 Pokud máte příliš malou představivost a nerozvinutou tvořivost, nemusí vám techniky jít napoprvé, ale z každým dalším pokusem se umění napojit se na sebe bude prohlubovat.

💝 Když k sobě budete laskaví a tolerantní, práce jde snáz.

☯️ Všichni máme mysl a ta je zde našim pomocníkem a průvodcem. Nerozlišuj, zda ti napovídá hlava nebo srdce. Když to necháš, spojí se to v jedno.

👶 Všichni chceme láskyplný partnerský vztah. Bez obstaraného vnitřního dítěte to však jde velmi těžko.

🍏 Pokud některé věci nepobíráš nebo ti přijdou složité, možná jsi ještě k jejich pochopení nedozrál. Zkus to za čas znovu!

 

Neopomeň!

 

🙏🏻 Jsi začátečník. Nemusí to bez vedení jít všechno hned!

🤞 Věř sobě a svému vedení víc než mému. Jsi tvůrce svého světa a já předávám mapu svou. Je však vždy prostor pro nové cesty. Buď inspirací!

💪🏻 Máš na to, nemysli si, že ne.

🧐 Buď zvídavý, pořád měj pro sebe a svůj vnitřní svět nachystané otázky. Můžeš se ptát na cokoliv. Odpovědi tam máš také!

☝️ Co se naučíš a ukotvíš ve světě vnitřním, začne se projevovat ve tvém světě vnějším!

✞ Už kamarád Ježíš řekl: „Těm, kdož mají, bude přidáno a těm, kteří nemají, bude odebráno i to málo, co mají.“

⚧ Pracuj tedy usilovně na tom, aby ve tvém vnitřním světě bylo láskyplně živo a zdrávo a vše toto získané ti mohlo být přidáno do světa vnějšího.