Zabývám se již nějaký ten pátek pomoci ženám, které chtějí se svým partnerem zažívat krásný hluboký intimní vztah a mít radost z milování jak s partnerem, tak sama se sebou a uzdravit se na všech úrovních. Nechám je pochopit, co se děje uvnitř jejich těla a jaký vliv na to mají ony samy.

Cože to mám mapovat?

Před lety jsem se dozvěděla o vaginálním mapování. Četla jsem na něj upoutávku v časopise. Zaujala mě informace, že vagína je nositelkou všech informací, traumat a nezpracovaných zážitků.  Článek nabádal na návštěvu nějakého centra, kde terapeut či terapeutka ve velmi intimním a bezpečném prostředí masíruje a prohmatává vagínu klientky a postupně tak dochází k odblokaci.

Vítala jsem informaci, že něco takového je možné. Sama jsem ale neměla úplně harmonické vztahy a už vůbec ne ke svému tělu, tak pro mě bylo nemyslitelné, že mě někdo bude „osahávat“ a ještě za to budu platit. Vagína pro mě bylo místo, které jsem neměla úplně v lásce a představa, že do mě někdo sahá,
a ještě u toho budu uvolňovat své emoce, byla naprosto panická.

Zvládnu to sama

Rozhodla jsem se tedy provádět samoterapii, kterou dnes předávám ženám z různých koutů republiky i mimo ni. Nazvala jsem ji „Vaginální regrese“, kdy v bezpečí svého domova, v bezpečí pouze své energie žena provádí to, co by s ní prováděl terapeut.

Navštěvují mě ženy, které byly na kurzech vaginálního mapování i na samotném léčení. Samozřejmě terapie nesla své plody, je úžasná.  Ženy se otevřely, dokázaly si pomocí tohoto zvědomit a vyčistit spoustu bloků.

Všechny mi však potvrdily, že po metodě „vaginální regrese“ se dostaly mnohem hlouběji. Přišly si na opravdu zarytá traumata, o kterých neměly ani tušení. Vyléčily si SAMY vleklé potíže v břišní oblasti. Dokázaly se SAMY zbavit výrůstků, jizev, bolestí, cyst a nádorů. Zjistily, jakou mají moc, a navrátilo jim to důvěru v sebe samu. Změnil se vztah okolí k nim a cítily se naplněné.

Během své terapie jsem i já zjistila, že jsem byla sexuálně zneužívané dítě a došlo mi, proč jsem se tak bránila tomu, aby do mě vstupoval cizí, byť velmi zkušený, terapeut. Automaticky by se mi sepnul program „Zneužití“.

Při této metodě jsem byla sama se sebou, se svými velkými bolestmi a vinami a mohla jsem si je vypustit za zdmi svého bezpečného domova.

Každá jste hrdinka

Každý den děkuji všem ženám, které mě vyhledají, abych jim mohla předat svou zkušenost. Děkuji každé ženě, která se se mnou dělí o zpětnou vazbu. Děkuji ženám za důvěru se mi svěřovat s těmi nejvíc intimními zážitky a bolestmi. Děkuji. Dělá to ze mě pokornějšího a lepšího člověka. Prosím předávejte ženy své zkušenosti dále. Svět potřebuje zdravé ženy, které utvářejí zdravé muže.

Není to jen pro ženy

Metodu regrese už mám vyzkoušenou i na muže heterosexuální, homosexuální i na muže v transsexuální přeměně a má stejně blahodárné účinky. Naše pohlaví je místo, které zasluhuje speciální pozornost. Lásku a péči.

Zatím s tímto pomáhám na osobních konzultacích, naznačuji na seminářích, ale sepisuji ebook, který bude tuto jednoduchou metodu popisovat tak, jak pomohla mě a i stovkám žen. Již brzy vydám.

 

 

 

Přednáška Vztahy Nové doby

Na vaše nespočetné žádosti a dotazy na vztahy jsem připravila tříhodinovou přednášku POUZE NA VZTAHY. Co vás čeká? Jakými vztahy procházíme nebo jsme prošli? Co je a bylo jejich poselstvím? Jaké degenerativní programy se ve vztazích projevovaly a jak se jich zbavit?...

číst více

Mé ranní hovory s Bohem o emocích

Čau Bože, hele, mám otázku. Jsi tu? No jasně, kde bych byl. No jasně, pravda, vidím tě. Ne nevidíš. Dobře nevidím, mohl bys to nějak zařídit, abych tě viděla? Dobře, přestaň se dívat očima. Představ si, že tvé srdce má oči a těma se dívej. Už mě vidíš? Ááá...

číst více

Mám ho malýho

Milí muži, píši vám podpůrný dopis. Už zase jsem to totiž zase slyšela. Řekla mi, že mám malý penis. A z toho se mi otvírá kudla v kapse. Tak jako nás ženy svět a média bombardují, jak bychom měly být dokonalé, tak i vám je do hlavy vtloukáno, jací byste měli být. A...

číst více

Hojnost bez přání a kouzel Brno

Nemůžu se hnout z místa Chybí mi peníze Mám pořád strach, co bude Nevím, jak to zvládnu Motám se v kruhu Jsou tohle vaše slova? Věříte, že sami můžete změnit to, jak se vám v životě daří? Zapomeňte na multilevly, pyramidy a nabídky úžasných obchodních...

číst více

Wim, že nic nevím

Před pár týdny jsem začala zkoušet metodu Wima Hofa a jeho dýchání. Hned na začátek mě to nadchlo. Wim je neuvěřitelný tvor, který bez změny teploty vydrží v ledu dvě hodiny. Vyjde Mount Everest v šortkách či přejde poušť bez vody. Je to prostě zázrak. A ten zázrak...

číst více

Dej vědět ostatním, potěší je to

Facebook
Facebook