Zabývám se již nějaký ten pátek pomoci ženám, které chtějí se svým partnerem zažívat krásný hluboký intimní vztah a mít radost z milování jak s partnerem, tak sama se sebou a uzdravit se na všech úrovních. Nechám je pochopit, co se děje uvnitř jejich těla a jaký vliv na to mají ony samy.

Cože to mám mapovat?

Před lety jsem se dozvěděla o vaginálním mapování. Četla jsem na něj upoutávku v časopise. Zaujala mě informace, že vagína je nositelkou všech informací, traumat a nezpracovaných zážitků.  Článek nabádal na návštěvu nějakého centra, kde terapeut či terapeutka ve velmi intimním a bezpečném prostředí masíruje a prohmatává vagínu klientky a postupně tak dochází k odblokaci.

Vítala jsem informaci, že něco takového je možné. Sama jsem ale neměla úplně harmonické vztahy a už vůbec ne ke svému tělu, tak pro mě bylo nemyslitelné, že mě někdo bude „osahávat“ a ještě za to budu platit. Vagína pro mě bylo místo, které jsem neměla úplně v lásce a představa, že do mě někdo sahá,
a ještě u toho budu uvolňovat své emoce, byla naprosto panická.

Zvládnu to sama

Rozhodla jsem se tedy provádět samoterapii, kterou dnes předávám ženám z různých koutů republiky i mimo ni. Nazvala jsem ji „Vaginální regrese“, kdy v bezpečí svého domova, v bezpečí pouze své energie žena provádí to, co by s ní prováděl terapeut.

Navštěvují mě ženy, které byly na kurzech vaginálního mapování i na samotném léčení. Samozřejmě terapie nesla své plody, je úžasná.  Ženy se otevřely, dokázaly si pomocí tohoto zvědomit a vyčistit spoustu bloků.

Všechny mi však potvrdily, že po metodě „vaginální regrese“ se dostaly mnohem hlouběji. Přišly si na opravdu zarytá traumata, o kterých neměly ani tušení. Vyléčily si SAMY vleklé potíže v břišní oblasti. Dokázaly se SAMY zbavit výrůstků, jizev, bolestí, cyst a nádorů. Zjistily, jakou mají moc, a navrátilo jim to důvěru v sebe samu. Změnil se vztah okolí k nim a cítily se naplněné.

Během své terapie jsem i já zjistila, že jsem byla sexuálně zneužívané dítě a došlo mi, proč jsem se tak bránila tomu, aby do mě vstupoval cizí, byť velmi zkušený, terapeut. Automaticky by se mi sepnul program „Zneužití“.

Při této metodě jsem byla sama se sebou, se svými velkými bolestmi a vinami a mohla jsem si je vypustit za zdmi svého bezpečného domova.

Každá jste hrdinka

Každý den děkuji všem ženám, které mě vyhledají, abych jim mohla předat svou zkušenost. Děkuji každé ženě, která se se mnou dělí o zpětnou vazbu. Děkuji ženám za důvěru se mi svěřovat s těmi nejvíc intimními zážitky a bolestmi. Děkuji. Dělá to ze mě pokornějšího a lepšího člověka. Prosím předávejte ženy své zkušenosti dále. Svět potřebuje zdravé ženy, které utvářejí zdravé muže.

Není to jen pro ženy

Metodu regrese už mám vyzkoušenou i na muže heterosexuální, homosexuální i na muže v transsexuální přeměně a má stejně blahodárné účinky. Naše pohlaví je místo, které zasluhuje speciální pozornost. Lásku a péči.

Zatím s tímto pomáhám na osobních konzultacích, naznačuji na seminářích, ale sepisuji ebook, který bude tuto jednoduchou metodu popisovat tak, jak pomohla mě a i stovkám žen. Již brzy vydám.

 

 

 

Svobodná volba? Existuje vůbec?

Lidstvo od prvopočátků postihují přírodní katastrofy, války, bitvy o chleba či o území, občanské nepokoje, morové rány, vyhlazovací tábory, maniakální diktaruty a utrpení všeho druhu. Zdá se to až nekonečné. Kolik ještě potřebujeme ran, abychom prozřeli a uvědomili...

číst více

Smrt a její vedlejší účinky

O smrti se nemluví. Na pohřeb nechodí malé děti. Když někdo umře, řekneme dítěti, že odešel do nebíčka. Když naše milá babička řekne „Už brzy umřu”, začneme ji chlácholit „Ale babí, ty nás ještě přežiješ!” Jakoby smrt nezasloužila respekt. Jakoby byla něco temného a...

číst více

Cesta k hojnosti a poslání BRNO

Jsi stále běžně zaměstnán a není ti v tom dobře? Nevíš, kde začít a co je to ONO, co by tě bavilo? Bojíš se osvobodit svoji duši? Nebaví tě splňovat představy marketérů a chceš začít pracovat více srdcem? Nevíš, kde je v tobě ta černá díra, kde mizí všechny peníze a...

číst více

Vztahy 2020 – Jaké budou?

Co není založeno na lásce bude od sebe odtrženo. Co založeno na lásce je, projde ještě hlubší harmonizací a ukotví se více ve hmotě. Novodobé projekty, novodobé sňatky, novodobá společenství. Vše v nové tvůrčí energii lásky. Každá vaše buňka se bude ladit na...

číst více