Bylo to mezi vámi kdysi v pořádku a milovali jste se rádi? Najednou se něco stalo a žena vás odmítá. Odmítá nejprve sexuální styk a pak i vaše doteky, přitulení, dech…vlastně cokoli, co se vás týká. A do toho všeho ještě chodí spát do vedlejšího pokoje.

Proč se to děje? Kde jsem udělal chybu? Ptáte se.

Kde je prvotní příčina?

Možná se vám narodilo dítě, možná jste si koupili dům se zahradou, možná má vaše žena novou práci. Jednoduše za tím vším, co se dnes zdá jako její frigidita a odpor k vám, byla únava. Tělo ženy, aby mohlo být milující a přijímající, musí být dobře odpočaté fyzicky i psychicky. Pokud žena trpí stresem nebo opakovaným vyčerpáním, její tělo odmítne dát zbytky SOS energie na sexuální potěšení. Potěšení a touha se vypne. Bez ní totiž přežije. Následně je žena schopna vykonávat jen nutné věci pro chod domácnosti, práci, děti a pro sebe.

Další hřebíček.

U tebe však touha zůstává. Mužova touha je jiná. Je stabilní, je zaměřená na výkon ven, zatímco žena zaměřuje svou sexuální touhu dovnitř a uvnitř. Mužova touha je i při náhlém stresu jakoby „oddělená od těla”. Mnozí muži dokáží souložit i v napjatých situacích. Pokud však muž kultivuje svou sexualitu a přesouvá ji více do srdce, pak už toho také schopen není.
Když se tobě chce a ženě ne, začneš vytvářet tlak. Naléháš, osaháváš, prosíš, vztekáš se a chceš svou dávku sexu za každou cenu. Když je ti opakovaně nevyhověno, přijmeš to jako nevyřčené svolení, najít si milenku. Tvé první čakry řídí tvůj život a máš na to přece právo, že?

Jak to tedy napravit?

Jednoduše! Pokud ti na tvé ženě záleží a nechceš o váš vztah přijít jen proto, že ti pudy zavelely, tak dobře poslouchej.

  1. Sex až na posledním místě.

Tvá žena problém pravděpodobně nemá. Má jen dočasně vypnuté tělo. Nátlakem se jí tělo nesepne, naopak se vypíná ještě více a každým dalším nájezdem tvého chtíče, víc a víc zavírá své srdce. Buď přítel, ne urputný sexuchtivý manžel. 

  1. Správné doteky!

Velikou chybu děláte, když se ženy mimoděk v běžném denním dění dotýkáte na prsou a vagíně. Je nám to mnohdy odporné. Vagína a prsa jsou naše mínusové body. Vyvolají v nás stažení a zavření. Ochranu. Až jsme otevřené a byla našemu tělu poskytnuta dostatečná předehra (délka závisí na míře vyčerpanosti) a vagína je vlhká, je to pro tebe znamení, že její mínusové body jsou naladěny do plusu! Pokud vagína vlhká není, žena potřebuje ještě dostatečně stimulovat na jiných částech těla, například hlazením, něžnými slůvky atp. Její tělo musí mít pocit, že je v bezpečí a přijímané.

Jestliže se od vás žena odvrací a zrovna nepáchnete, nebo jste se nepohádali, tak to neznamená, že vás nemiluje. I ona touží po vaší přítomnosti, i ona se chce tulit a hladit, jenže POKUD KAŽDÝ JEJÍ LÁSKYPLNÝ DOTEK ČI POHLED JE BRÁN JAKO VÝZVA K SEXU, PŘESTANE CHTÍT KONTAKT. Pokud to, že ti dovolí ji hladit, ihned znamená „Dneska bude sex!!!!!”, věř, že nebude nic. Jen nepříjemná pachuť viny na obou stranách.

Dotýkejte se sebe bezděčně, bezpodmínečně. Dovol své ženě, aby vaše intimní chvilka nebyla zacílená na orgasmus, ale abyste vedle sebe dokázalI jen tak ležet, hladit se. Pokud bude vědět, že když jen trochu slastně zavzdychá, hned jí ho tam foukneš, tak se svému nádhernému ženskému prožívání úplně uzavře.

Ona ví, že to pro tebe není lehké, ale pokud neuchrání své tělo, její ženskost se vypne. Bude pak schopná š.kat, ale neotevře ti své srdce. Tu lásku, po které toužíš, nedostaneš.

Buď pro ženu i přítel. Ona není stroj na orgasmy. Není odpovědná za tvůj chtíč. Pokud tě však miluje, velmi ji chybíš, ale bojí se tvého nátlaku. Nemůže mu vyhovět. Není frigidní, jen velmi zranitelná. Když ukážeš, že ti na ní záleží, že nepotřebuješ nutně průnik do jejich útrob a i tak ji přijímáš a miluješ, její tělo se postupně zase začne zapínat.

Nezapomeň v tyto těžké společné chvíle je iniciátorem milování ona.
Ty se odnaučíš lpění a možná je to pro tebe úžasná lekce transformování tvé sexuální energie do lásky.

Nechci chodit do školy!

„Trápím se tam, nebaví mě to, nedává mi to smysl a když tam chodím, nemůžu uvažovat o svých věcech. Nevím, jak dlouho tady budu a chci si ten krátký život užít. Radši půjdu pracovat, než abych strávil další rok na střední škole.” Je vám to povědomé? Jste také rodiče...

číst více

Zbavte už se dvojplamene!

Dvojplamen? Och, kolik úžasných spiritistických, duchovních a různých jiných zamilovaně nadnášených superlativ jsem o tomto jevu slyšela. Prý pocítíte „návrat domů, hustá, nepopsatelně krásná energie, životní partner, pohled do oči prý krásně bolí, jeho duše vás...

číst více

Jak snadno podlehnout manipulátorovi

Kdo se potká v životě s manipulátorem, dostalo se mu velkého požehnání. Málokdo to však tuší. Setkání s manipulátorem znamená, že jsme připraveni sáhnout si na zdroj naší síly v sobě. Manipulátor má totiž obrovskou moc.  Manipulátor je člověk, který musel v životě žít...

číst více

Vzdávám se

„Jestliže je všechno tvořeno z jedné energie, jak si můžeme myslet, že je od ní něco odděleno?” Zní mi v hlavě věta, kterou přečetl můj milý v nějakém článku. Ta věta nebyla v mém bytí hned ukotvena. Byla uslyšena, ale ne vyslyšena. Na to jsem potřebovala ještě pár...

číst více

Co dobrého nám přinesl vir?

Virus a jeho vymodelované vlny vnímám jako nádhernou cestu. Co nám ve vlnách přinesl? Fáze zastavení a ztišení V prvních fázích přišlo zastavení. Svět, který jsme tak dlouho považovali za normální se blokoval a my mohli uvidět jeho absurditu. Uviděli jsme, co všechno...

číst více

Když syn přeroste otce

  Když malý hoch dospívá, v různě stanoveném období dosáhne bodu, kdy přeroste svého otce. U vyspělých bytostí, kteří se s tím zde nepřišli mazat to bývá velmi brzy, klidně i v předpubertálním období, zřídka se stává, že i malý chlapeček svého tátu přerostl....

číst více

Ženské tělo nepotřebuje zásoby

Byly jsme velmi tlačeny k výkonu. Malé holčičky vyrůstající v komunistické době musely splňovat procenta. Být nejlepší v tělesné výchově nebo aspoň v matice či recitaci. Kdo nebyl v něčem nejlepší, nebyl na nástěnce a byl za outsidera. Začaly jsme na sebe vyvíjet...

číst více