Můžeš navštívit některou z mých přednášek nebo si domluvit

osobní konzultaci. 

Když chceš o mě vědět více

Žiji svůj život nejlépe, jak umím. Jako většina z vás jsem si prošla trápením, životními maléry a průšvihy. Smutek a žal jsou klíče k našim schovaným, mnohdy marně volajícím duším. A tak i já jsem si ve svých kristových letech a trápeních ve vztazích vzpomněla na to, že jsem kdysi jako malá holčička byla znásilněna a od toho se odvíjel můj další pohled na svět.

Znám velmi jednoduchou terapii, jak zatočit se strachy, bloky a křivdami.

Sama jsem si vyléčila zranění a od té doby je můj život šťastnější a plný nových výzev a dobrodružství. Neustále pracuji na harmonických vztazích a otvírám kousek po kousku srdce celému světu. Mým velkým darem je vidět to pozitivní tam, kde se zdá, že už je úplná tma.

Věnuji se

Miluji vztahy v jakékoliv podobě. Je to moje vášeň. Miluji práci na vztazích a jejich harmonii. Celý život se nevěnuji ničemu jinému. Vztahy s partnerem, vztah k sobě, vztah s rodinou, vztah k mámě, k tátovi, k dětem. Pokud nemáme v harmonii vztahy nemáme v pořádku nic. A hlavně nejsme v pořádku my.

Prodělala jsem toho tak akorát, abych dokázala vidět svůj život z nadhledu. Nikdy jsem však nebyla chronický návštěvník seminářů a přednášek jiných. Můj život sám přináší tolik možností k uvědomění, ale právě tyto každodenní zkušenosti předávám dále. Život chce být jednoduchý. 

Nečekejte ode mě na terapiích nějaká ezoterická kouzla. Jen Vy, Vy a Vaše myšlenky a programy. Nic víc. Podíváme se na vaše trable z jiného úhlu pohledu. Z vyššího pohledu. Chci abyste uviděli, jaký mají vaše trable význam. Co vám přinášejí za dar.

V životě jsem potkala i zajímavé učitele, jako například Marcelka z hor, která mi připomněla, kdo jsem. A za to jí nesmírně děkuji. Naučila mě jednoduchosti a tomu, že nepotřebuji žádné poradce. Jen bystré uši abych slyšela.

Dnes už věřím jen svému vlastnímu vedení a do tohoto bodu všichni spějeme. Není třeba mít učitele. Je třeba najít víru ve svou vlastní originalitu.

Očekávejte

Nepomůžu změnit váš život. K tomu máte certifikát pouze vy. Jen jsem ochotna s vámi sdílet své zažité zkušenosti a návody. Každý jsme velká individualita. Každý potřebujeme něco jiného. Možná vám má cesta bude inspirací.
Můžete navštívit některou z mých přednášek, pobytů nebo si domluvit osobní konzultaci.

Nechte se inspirovat

Vendula Kociánová - o mě