Osobní konzultace

Každý den, konzultuji s vámi, kteří mě oslovíte na všemožná témata. Na nic se nechci specializovat, protože ke každému z vás přistupuji originálním způsobem. S každým z vás mluvím podle toho, jaké vycítím vaše nastavení. Komunikace na míru. Musíme si sedět. Už to, že jste si mě vybrali, jako svého průvodce znamená, že vám mám co předat. Můžeme spolu hovořit o vztazích, zdravotních potížích o hojnosti a práci, o vašem motání se v kruhu, o nalezení svého poslání či životního smyslu. Cokoli vás napadne.

Cena osobní konzultace je 1500,-/h

Můžete přijet vy za mnou do Hrabyně či Bohumína. Velmi vyjímečně vás navštívím i já, pokud se zrovna pohybuji u vás ve městě. Nejčastěji konzultuji formou rozhovoru přes počítač.

Celodenní semináře

Semináře se konají po celé České republice i mimo ni, pakliže jsou účastníci česky či slovensky hovořící. Dělám je sama nebo se svým partnerem, podle zvoleného tématu. Setkání jsou celodenní, nejčastěji od 10-17 hodin.

Dělí se na část vyprávěcí a část aktivní, kdy provádíme různá cvičení, meditace a hry. Ze semináře převážná většina z vás odchází naplněna, spokojena a s vizí a nadějí na lepší, spokojenější a mnohem snazší život.

Chcete, abych uspořádala seminář i ve vašem městě? Napište mi. Ráda, společeně s vámi, seminář zorganizuji.

Přednášky

Tři hodiny vám předávám mé nejryzejší zkušenosti, rady a tipy. Občas se mi podaří být zábavná, někdy vás rozpláču a pro každého z vás mám minimálně jeden AHA moment. To je zaručeno.

Chcete, abych přednášela i ve vašem městě? Napište mi. Ráda, společně s vámi přednášku zorganizuji.

Seznam aktuálních konání naleznete v sekci „semináře“.

Účast na festivalech i soukromých akcích

Máte zájem o mé vystupování na vašem festivalu?

Pořádáte soukromou akci a rádi byste ji osvěžili něčím nekonvenčním?

Témata připravuji na míru či na vyžádání.

Cena je na vzájemné dohodě a spokojenosti obou stran.