Osobní konzultace

Každý den, konzultuji s vámi, kteří mě oslovíte na všemožná témata. Na nic se nechci specializovat, protože ke každému z vás přistupuji originálním způsobem. S každým z vás mluvím podle toho, jaké vycítím vaše nastavení. Komunikace na míru. Musíme si sedět. Už to, že jste si mě vybrali, jako svého průvodce znamená, že vám mám co předat. Můžeme spolu hovořit o vztazích, zdravotních potížích o hojnosti a práci, o vašem motání se v kruhu, o nalezení svého poslání či životního smyslu. Cokoli vás napadne.

Cena osobní konzultace je 1180,-/h

Můžete přijet vy za mnou do Hrabyně či Bohumína. Velmi vyjímečně vás navštívím i já, pokud se zrovna pohybuji u vás ve městě. Nejčastěji konzultuji formou rozhovoru přes počítač.

Párové konzultace

Párové konzultace jsou hodinové pravidelné terapie. Většinou absolvujete od dvou až do pěti sezení. Sdílením vašeho příběhu společně rozklíčíme vztahový problém a nastavíme úkoly, které je potřeba do dalšího sezení plnit. Vyhodnocujeme, jak vám nové nastavení sedí, co se ve vašem vztahu zlepšilo a co je ještě potřeba doladit.

Dostanete tipy na lepší a láskyplnější komunikaci, společné fungování v rodině, na vylepšení vašeho sexuálního života.
Sdílím s vámi velmi intimně můj osobní příběh tak, abych pro vás byla co nejvíce autentická. Na nic si nehraju a nehodnotím, kdo u vás ve vztahu je vinen. Působím z pozice nezávislého nadhledu s vědomím, že vždy je problém na obou stranách.

Prosím, abyste se na párovou terapii přihlásili bez nátlaku jeden druhého, s chutí obou, změnit hlavně sebe pro prospěch celku.

Pokud máte pocit, že byste u vašeho párového sezení uvítali i mužskou polaritu, ráda přizvu svého partnera.

Pokud se dohodneme a párovou terapii zahájíme, tak pro zachování důvěry smím vaše osobní problémy řešit pouze s oběma partnery najednou.

Cena je stejná jako u jakékoliv hodinové terapie 1180/h. Pokud si vyžádáte přizvání mého muže, tak 1600/h.

Celodenní semináře

Semináře se konají po celé České republice i mimo ni, pakliže jsou účastníci česky či slovensky hovořící. Dělám je sama nebo se svým partnerem, podle zvoleného tématu. Setkání jsou celodenní, nejčastěji od 10-17 hodin.

Dělí se na část vyprávěcí a část aktivní, kdy provádíme různá cvičení, meditace a hry. Ze semináře převážná většina z vás odchází naplněna, spokojena a s vizí a nadějí na lepší, spokojenější a mnohem snazší život.

Chcete, abych uspořádala seminář i ve vašem městě? Napište mi. Ráda, společeně s vámi, seminář zorganizuji.

Přednášky

Tři hodiny vám předávám mé nejryzejší zkušenosti, rady a tipy. Občas se mi podaří být zábavná, někdy vás rozpláču a pro každého z vás mám minimálně jeden AHA moment. To je zaručeno.

Chcete, abych přednášela i ve vašem městě? Napište mi. Ráda, společně s vámi přednášku zorganizuji.

Seznam aktuálních konání naleznete v sekci “semináře”.

Účast na festivalech i soukromých akcích

Máte zájem o mé vystupování na vašem festivalu?

Pořádáte soukromou akci a rádi byste ji osvěžili něčím nekonvenčním?

Témata připravuji na míru či na vyžádání.

Cena je na vzájemné dohodě a spokojenosti obou stran.