Tento článek jsem výjimečně nepsala já, ale poslal mi ho manžel jedné ženy, který si zakoupila ebook „Oáza rozkoše“ a začala doma s úspěchem praktikovat. Úspěch pro ženu však není to samé, co úspěch pro muže. Ten totiž toto transformační období ženy může prožívat dosti rozčarovaně.

„Pavel“ (V rámci anonymity to prostě bude Pavel😁) to však pochopil a vzal za správný konec. Protože mě jeho názory dost fascinovaly a zvedaly radostí ze židle, napsal o tom článek pro muže, kteří třeba taky procházejí stejným obdobím. S velkou radostí a obřím vděkem vkládám a sdílím 🙏🏻

Jak zůstat se svou ženou, když provádí vaginální mapování?

Potřebuješ: Sílu a odvahu, sílu a odvahu, odvahu a sílu…. a bezmeznou trpělivost.

Uvědom si svou lásku.

Pokud není dost silná, neustojíš to. Pokud nebudeš mít koule to ustát, zbude ti je tvoje slabošství. Denně se budeš potýkat se svými emocemi a denně si budeš říkat, jestli ti to stojí za to. Že třeba s jinou ženou by to bylo v pohodě. Prozradím ti, NEBYLO. Spíš nebo později by to bylo stejné a horší.

Tvoje žena se rozhodla. A já si myslím, že proto potřebovala obrovskou dávku odvahy. Vůbec nevíš, co se v ní odehrává. Vůbec nevíš, jak se doopravdy tam uvnitř cítí, a jak prožívá sebe. A jak moc chce cítit. Nejen při milování, ale celý svět. Jak moc je pro ni hrozné, když necítí. Jak sama sebe dokáže shazovat a ničit. Tvoje žena se rozhodla s tím skoncovat a rozvinout se do krásy a ženství.

Tvůj úkol je podpořit ji!

Jenže jak na to? Co to znamená , podporovat ji?

Co uvidíš jako první?

1. Přestaneš mít sex.

Rychlý sex vůbec, možná se s tebou spojí (SlowSex – zjistěte si co to je) a bude to jen velmi vyjímečně, a jen když ona bude chtít. Bude ti říkat, že teď žádný sex nechce až do…

No a právě to je ono. Kdybys věděl, že to bude za měsíc, dva, rok, tak to nějak vydržíš, ale ona řekne: „Až budu chtít!“.

Doteď jsi nechtěla? Nechápu… Donutí tě to úplně a z podstaty změnit tvůj přístup k sexu. Třeba hlazení? Dlouho a tak jemně jak motýlí křídla. Klidně půl hodiny a pak se jen obejmete a nic. Tlačí tě varlata, můžeš vybuchnout. No, poraď si chlapečku! Máš koule na to, aby jsi ji podpořil? Nebo v tobě bude ten egoistický hajzlík, který říká:

„Ale já na to mám právo!“.

Můžu ti odpovědět. Od teď nemáš nárok na NIC, co se týká tvé ženy. Nemáš nárok na SEX, její pozornost, čas ani lásku. Musíš pro to začít něco dělat. Především sám na sobě. Nevyžadovat… netlačit… dát prostor a svobodu. Neočekávat… Být sám sebou v pravdě a aktuálnosti. S otevřeným srdcem a s odvahou nést zranění, které ti způsobí.

Jak ? No, napiš mi, až to zjistíš sám na sobě!

Dýchej…

2. Uslyšíš NE!

Zjistíš, že máš doma ženu, kterou neznáš. Doteď vypadala spokojená, vyrovnaná, vše zvládala. Sem tam nějaké emoce, ale ty si vyřeší i bez tebe… Stačí se na chvilku ztratit třeba do hospody.

Tak to končí!

Odteď budeš často slyšet NE. Já to chci takto. Nechci to. A většinou to bude přesně opačně, než to bylo a nebo jak to chceš ty. Nechápeš? Já taky ne. Respektuj to. A co nejdříve si v sobě nastav, že nemusíš a nebudeš mít na spoustu věcí stejný názor. Jen tak, prostě bez řešení, zbytečného přesvědčování nebo hádky. Prostě to má jinak než ty. Tečka. NIC S TÍM NEUDĚLÁŠ. Nenajdeš řešení. Hrozný pocit, co? Tak si zvykej!

3. Žena si bude brát čas pro sebe

Naráz zjistíš, že už s tebou nepotřebuje být tak často. Někam se zavírá a pouští si muziku a pánbu ví co dělá. I když třeba zrovna dnes není uvařená večeře. Nebo si někam sama jde na procházku. Začne třeba běhat. Držet dietu. Prostě dělá věci jinak. Polož si otázku…Není to teď v pořádku? Zvykl sis na super servis? Uvařeno, uklizeno, vypráno, vyžehleno, sex.

Nejvyšší čas začít se zapojovat. Vůbec o tom nepřemýšlej. Prostě začni makat. Poděl se se ženou o starosti. Pomoz jí vytvořit prostor a čas pro sebe. A nic, vůbec nic za to neočekávej. Hlavně ne pochvalu, nebo sex. Dokážeš to? Velký úkol. Začni malými krůčky a pokračuj k velkým krokům.

4. Jinak s tebou komunikuje.

Jó a začne věci pojmenovávat tak, jak je vidí. A věř, že do tebe vidí, jak do staré almary. Až do morku kostí vycítí tvůj strach. A neokecáš to, jako vždycky.

Máš pocit že jsi s čarodějkou? Asi začala používat svou potlačenou intuici. A ví o tobě věci, které sám ještě nevíš. A bude ti to pěkně všechno hrnout. Vždy se trefí do bolavého místa. A víš proč? Protože tě miluje! Neplýtvala by energii na někoho, kdo by jí byl u prdele.

Takže, když cítíš, že do tebe jede, ryje, tak si uvědom, že je to proto, že jí na tobě záleží. Drž hubu a dýchej! A když to nepůjde, odejdi a vrať se, až si budeš jistý, že už to ustojíš bez hádky a vracení zranění, které ti způsobila. Chce to mít fakt koule!

A nehruť se z toho, když to nedáš. Prostě to někdy (často) posereš. Tak to přiznej. Nemusíš se omlouvat, jen v pravdě řekni, žes to posral. Třeba to příště v podobné situaci neposereš…

5. Jsi citově, vztahově či sexuálně závislý? Nebo všechno dohromady?

Já jsem si uvědomil, že jsem. Ne že bych chtěl, a tím, že přijmu vlastní závislost, je první krok, abych s tím něco udělal. U každé závislosti je potřeba najít, co je hustějšího, než ta závislost. Co víc baví, v čem je více flow. Těžký úkol. Jak na něj? Nemám radu. Každý podle sebe. Podle vlastních hodnot a nastavení.

Co s tím vším?

Váš úkol je, dát se do pohody.

Ne tak, že od toho utečeš! To by taky znamenalo že se vrátíš a bude doma prázdno. Vysoce pravděpodobně! Ber to jako proces. Žena ti ukáže s daleko větší intenzitou, kde máš vyrůst , dospět a co si dořešit. A bude to fakt husté a bude to bolet. A bude to ničit tvé EGO, budeš mít pocit, že boří všechny pilíře, na kterých stojí tvůj svět. Říkej tomu transformace.

Když se budeš rozhodovat, ptej se : „Co by udělala LÁSKA a co by udělalo EGO?“ Odpověď je tam, kde je srdce. Ne tam, kde je mozek a už vůbec ne tam kde je penis.

Co máš k dispozici?

Zjisti co ti funguje. Vědomě, každý den. Každý okamžik. Neumím ti dát radu.

1. Nalezení vlastních hodnot

Co je pro tebe důležité v životě. Čemu se věnuješ, jakou energii dáváš do svých projektů. Jak je dokážeš realizovat? Koho jsi schopen inspirovat? Pinožíš se jen se svými problémy, nebo se na vše snažíš dívat na svět z větší perpektivy? Jaké hodnoty přineseš a přinášíš společnosti a světu?

Hledání vize a poslání může, je téma na celý život. Proti jiným myslitelům, kteří tvrdí, že chlap bez cíle je málo chlap, si já myslím, že i hledání cílů je důležité. Někdo to ví, už když je dítě a jiný se nenašel ještě v padesáti.

V dnešním světě, který se nám pod rukama mění a transformuje, nelze být jen zaměřen na cíl bez aktuálnosti. Myslím, že je třeba si vytyčovat cíle a projekty a jít za něma. A stejně důležité je neustále vyhodnocovat aktuálnost – udělat krok a pak se rozhlédnout a ptát se: „Dává mi cíl ještě smysl? Jdu správnou cestou?“ A pak dál pokračovat. Pro mně osobně bezohledné plnění plánu a honba za cílem znamená že neberu ohledy a hlavně, když cíl není naplněn na sto procent, nejsem spokojen.

Třeba to máš jinak.

2. Podpora vlastních zájmů

Jak odpočíváš, co tě naplní? Potřebuješ v životě adrenalin? Nebo tantru, hudbu, pařby, alkohol, drogy… Zkus se podívat na to, kde sytíš svůj hlad. Protože, někde cítíš potřebu, znamená to že ji potřebuješ uspokojit. A pak? Cítíš se naplněný, nebo ten hlad je zase za chvilku zpátky?

Zamotané kolečko. Jako krysa v bubínku. Pořád potřebuješ zrychlovat než chcípneš.

Co to znamená?

Dát si čas pro sebe. Zvědomit si, kde mám hlad. Zastavit to kolečko a dělat činnosti, které mně naplňují. A hlavně, dávat pozornost tomu, co je v každé činnosti hezké. Ne, co je tam blbě. Změnit úhel pohledu a svoje vnímání. Pak když pojedeš lesem na kole a budeš naplno dýchat a vydávat zvuk z hloubi hrdla jako u milování. Začneš prožívat. Cítit. Zevnitř. Ze sebe. A nebudeš potřebovat ušlapat sto kilometrů, abys měl pocit, že jsi něco pro sebe udělal.

3. Tvoje tělo

Jak cítíš sebe? Jak cítíš svou ženu? Zjemni asi o 1000% a bude to možná pro tvou ženu akorát. Jak to udělat, abych víc cítil a vnímal své tělo a ženu?
Co s přetlakem chtíče ? Co s „šukací“ energií, když není kde ji vybít? Většinou fungují jednoduché řešení. Tvoje žena dělá mapování. Dělej prostě denně totéž. Dej 21 dnů denní orgasmické meditace. Ne mastrubace u porna! Vědomé orgasmické meditace, kde si uvědomuješ sebe, své vzrušení, pocity a zakončíš to sebereflexí. A nedělej to tajně. Sdilej to s ní v pravdě a upřímnosti. Přestaň hrát hry. Nevíš jak? Kdo hledá najde gógle…

4. Síla muže

Kde je, v čem jí vidíš? Z čeho pramení? Objev v sobě muže, který umí podporovat ostatní muže. A dovolí si podporu od ostatních. Objev v sobě sílu bojovníka a agresivitu lovce i klid šamana. Všechny tyto polohy my muži v sobě máme. Můžeš přestat být hodným klukem, maminčim mazánkem. Můžeš přestat neustále soupeřit a dávat nebo přijímat výzvy.

Běž mezi „Muže“ s velkým „M”. Tam kde se sdílí a muži si vyjadřují podporu. Tam kde se můžeš otevřít a mluvit o svém strachu a bolesti. Tam kde dostaneš vědomou oporu od ostatních mužů. Tam kde ti připadne normální a přirozené svého bratra obejmout a plakat. Tam, kde ucítíš společnou energii všech mužů, když cvičí na louce stejné cviky a ty zjistíš, že jsi součástí něčeho většího a přesahujícího tebe.

Tam čerpej svou sílu, kterou použij, abys nesl své životní břímě s citlivostí a láskou v srdci.

Závěr:

Tak jsem se z toho vypsal. Tak nějak bych to chtěl mít. Myslíš, že to mám zmáklé? Hmm, rád bych. Ale věř mi, jsem stejný jako ty. Vždycky mně něco dostane a pak jsem z toho ve „s.ačkách“. Zatím jsem to ale nevzdal.

Co ty?

„Pavel“

 

Proč nám z maminek roste břicho?

Říká se, že když ti roste břicho a není to zrovna kvůli tomu, že bys o půl noci cpal hambáče, tak jsi neporodil svoji mámu. Něco na tom, je, ale takové vysvětlení nám často ke zpracování blokace nepomůže.  Co to tedy ještě může být? Cítíte se někdy svými rodiči...

číst více

Promiň, babi, už tě vidím

Úplňkový den, jako každý jiný, zdálo se. Uvnitř mě však probíhalo podivné napětí a touha něco udělat. „Jsi na farmě, můžeš dělat cokoliv.” Řeklo mi mé já. Katka sedící se mnou u stolu od kafe povídá: „Půjdu vyplít záhonek.” To se mi nechtělo, potřebovala jsem něco...

číst více

Nechci chodit do školy!

„Trápím se tam, nebaví mě to, nedává mi to smysl a když tam chodím, nemůžu uvažovat o svých věcech. Nevím, jak dlouho tady budu a chci si ten krátký život užít. Radši půjdu pracovat, než abych strávil další rok na střední škole.” Je vám to povědomé? Jste také rodiče...

číst více

Zbavte už se dvojplamene!

Dvojplamen? Och, kolik úžasných spiritistických, duchovních a různých jiných zamilovaně nadnášených superlativ jsem o tomto jevu slyšela. Prý pocítíte „návrat domů, hustá, nepopsatelně krásná energie, životní partner, pohled do oči prý krásně bolí, jeho duše vás...

číst více

Jak snadno podlehnout manipulátorovi

Kdo se potká v životě s manipulátorem, dostalo se mu velkého požehnání. Málokdo to však tuší. Setkání s manipulátorem znamená, že jsme připraveni sáhnout si na zdroj naší síly v sobě. Manipulátor má totiž obrovskou moc.  Manipulátor je člověk, který musel v životě žít...

číst více

Vzdávám se

„Jestliže je všechno tvořeno z jedné energie, jak si můžeme myslet, že je od ní něco odděleno?” Zní mi v hlavě věta, kterou přečetl můj milý v nějakém článku. Ta věta nebyla v mém bytí hned ukotvena. Byla uslyšena, ale ne vyslyšena. Na to jsem potřebovala ještě pár...

číst více