„Dobré ráno, Vendul, zdál se mi sen, jak mě nějaký voják brutálně znásilnil v lese. Bylo to příiš živé, mohl to být jen sen?“ Mohl a nemusel.
 

Nástup čištění, nikdo se nevyhne

Ve chvíli, kdy na sobě začnete pracovat a je rozhodnuto, že je čas, abyste se navraceli zpět ke své božské podstatě, začne se očišťovat vaše emocionální tělo na všech úrovních. Ty úrovně jsou indentifikovatelné jen v případě, že pustíte jakoukoli snahu dozvědět se, ve které z nich se zrovna nacházíte. Ono vám totiž do toho nic není. Tělo a vaše podvědomí zahájili očistný proces a vašim úkolem je, nechat je dělat jejich práci. 
 

Úrovně čištění

Dle mých osobních zkušeností procházím několika úrovněmi lineárně. Mohu se mezi nimi pohybovat, ale jen jako pozorovatel a poskytovatel těla k umožnění čištění. Za mé odevzdání je mi pak poskytnut zpětný pohled a drobná „výstupní zpráva“ o tom, co se právě dělo.
Úrovně jsem vysledovala následující:
 
Osobní: To, co jsem zažila reálně v tomto životě.

Vrací se vzpomínky na dětství, na mládí, prožitky, které nemám zpracované, za které se stydím, a které mi způsobují bolest, hanbu a stud. To je úroveň, kterou to vše začíná. Jak bych se mohla posunout hlouběji do sebe, když třeba při vzpomínce na to, jak mě máma načapala při masturbaci ještě rudnu studem? Není to možné. Další brány ti nemohou být zpřístupněny, dokud nezačneš u té, do které jsi vlezl naposledy. Musíš jít hezky pozpátku.
Úroveň osobní se však ještě dělí na vědomou a nevědomou, protože za svůj život máme zážitky, které si pamatujeme, ale také ty, které jsou hluboce potlačeny do nevědomí, nicméně to neznamená, že jsou vyřešeny. Stále se hlásí o pozornost, nejčastěji pomocí tělesných disfunkcí, sexuálních deformit, opakovaných úrazů a mnoho dalšího.

Regresní: To, co jsem zažila v minulých životech

Na mém emocionálním těle, které jde po všechny životy se mnou, ulpělo něco tak silně, že jisté části tohoto zážitku zažívám v každém dalším životě znova a znova. Tyto emocionální bloky se mi silně mohou projevovat ve snech, jako naprosto živé situace, kdy po probuzení nerozeznám sen od reality (která je však také snem). Dále je mohu pociťovat jako různé náhodné panické ataky. Z ničeho nic dostanete větší či menší panický záchvat, zapotíte se, zadýchíte, leknete se, trpíte neopodstatněnými strachy a černými myšlenkami.  Uživatel těla s těmito symptomy často končí na chemické utlumující medikaci. Pokud máte emocionální blok a potřebujete ho vyřešit, vaše vědomí stáhne z akášických záznamů JAKÝKOLIV příběh, který vám pomůže k pročištění. Neznamená to, že když se prožiju v těle Napoleona, že jsem to nutně musela být já! Jen zabarvení jeho příběhu mi pomáhá k vyléčení příběhu mého!

Kolektivní: To, co už není jen mé, ale celého kolektivu, národa

Jsem vyrovnaná s minulostí tohoto aktuálního života, možná jsem zabrousila do částí životů minulých a objevila stěžejní body, které ovlivňují můj život a mohu jít dále. Mé životní puzzle je seřazeno, seskládáno po obvodu a jde se makat na obrazci směrem ke středu.
Po době odpočinku a užívání si nového stavu sebe sama vás znovu začnou napadat, teď už  nejčastěji ve snech, situace, znásilńování, smrti, ubližování, strach o existenci, úzkosti a jiné. Je to pro vás nepochopitelné. Máte pocit, že to není vaše i přes to, že je to tak živé. Situace, které však podvědomě probíhají už jste řešili mnohokrát předtím a tak je vám s podivem, proč je to tu zase. Drazí, nejvíce si v této fázi uškodíte tím, že se v tom začnete piplat. Kolektivní fáze má víc než jiné předchozí fáze samočistící tendenci. Nepotřebuje k tomu vaši pomoc. Ataka chce být pouze projevena ve vašem očištěném těle, aby mohla projít a rozpustit se, NE ABY S NÍ BYLO PRACOVÁNO JAKO S PROBLÉMEM! Pokud detekujete tuto fázi, tzn. zjistíte, že je to tu zase i přes to, že už jste to tolikrát čistili, tak jen poděkujte a řekněte sami sobě „Není to mé, ale jestli je to boží záměr, nechť mé tělo poslouží jako nástroj k očištění.“ V této fázi jste více, než kdy jindy, služebníkem.
Vaše tělo bude chtít být v této fázi tlusté, hladové, hubené, možná bude potřebovat spát, mnohem více jíst, možná bude chtít jinou stravu, jiný prostor pro žití, kdo ví. Vaše tělo už slouží jako nástroj lidstvu, protože jste prošli branami osobnosti a kráčíte nyní vstříc sjednocení se s vědomím. Odhoďte své staré představy o tom, jací byste měli být a přijměte novou roli i vzhled. 

Planetární: hluboké emocionální prožitky matky Země

Jistě víte, že naše planeta Země je bytost. Není to člověk ani zvíře, ale je to bytost, která má svůj nervový systém, své buňky, svou krev, své kosti. Planeta Země zvedá své vědomí a my, jako její buněčný systém, jí v tom pomáháme. Jedno bez druhého by nemohlo fungovat. Planeta nás nikdy nechce zahubit, zahubila by tím sama sebe. Chce své buňky zdravé a proto poslední, mnou dostupná fáze, je planetární čištění.
Jak se projevuje? Přichází náhodně a ne tak často, jako ostatní fáze. Na těle se projevuje různymí tlaky, bolestmi a často také zvuky, které můžete slyšet nebo vás budí v noci ze spánku. Je to čištění spíše než na úrovni emocionálních prožitků, tak na úrovni vibrací. Vibruje tělo, vaše kundalini energie „nepříjemně“ vystřeluje, hučí vám v hlavě a mohou se také přidat sekundární projevy, kdy sníte sny, kde jistě víte, že tyto zážitky nejsou vaše, stojíte tam jako pozorovatel a víte, že to musíte prožít. Nevíte proč, ale jakoby slyšíte hlas, který vás utěšuje. Náruč, která říká „Neboj se, jen buď, jsem tu s tebou, jen poskytni své tělo.“ Ráno se budíte silně ohromeni s intenzivním prožitkem blízkosti „domova“, i když se sen mohl zdát skutečně nepříjmený, co se příběhu týče.

Tyto fáze mohou mezi sebou, dle potřeby přeskakovat. Není to pravidlem, ale každý zrajeme jinak a jedna fáze podporuje druhou a tak se občas přesunete zpět.
Celé vám to píšu proto, že se s tím nedá pracovat jinak než si jen uvědomovat, že se něco děje a dovolit, aby mé tělo mohlo pracovat, podporovat ho zdravým jídlem, pohybem, vitamíny a spánkem.
Pokud máte nutkavou potřebu navštívit regresního terapeuta či použít jinou techniku, tak vás to pustí pouze v prvních dvou fázích čištění a i tam doporučuji pouze při velmi silném tlaku, kdy skutečně věříte, že je to vaše cesta a tyto techniky se vám samy nabízejí. Určitě silně nedoporučuji zasahovat do děje jen proto, že můžu a že kámoška tam byla taky a jí to pomohlo. Prosím, toto nedělejte, protože se zaseknete někde, kde už jste dávno neměli být a otevřete zbytečně dveře minulosti, které byly dávno zapečetěné.

Promiň, babi, už tě vidím

Úplňkový den, jako každý jiný, zdálo se. Uvnitř mě však probíhalo podivné napětí a touha něco udělat. „Jsi na farmě, můžeš dělat cokoliv.” Řeklo mi mé já. Katka sedící se mnou u stolu od kafe povídá: „Půjdu vyplít záhonek.” To se mi nechtělo, potřebovala jsem něco...

číst více

Nechci chodit do školy!

„Trápím se tam, nebaví mě to, nedává mi to smysl a když tam chodím, nemůžu uvažovat o svých věcech. Nevím, jak dlouho tady budu a chci si ten krátký život užít. Radši půjdu pracovat, než abych strávil další rok na střední škole.” Je vám to povědomé? Jste také rodiče...

číst více

Zbavte už se dvojplamene!

Dvojplamen? Och, kolik úžasných spiritistických, duchovních a různých jiných zamilovaně nadnášených superlativ jsem o tomto jevu slyšela. Prý pocítíte „návrat domů, hustá, nepopsatelně krásná energie, životní partner, pohled do oči prý krásně bolí, jeho duše vás...

číst více

Jak snadno podlehnout manipulátorovi

Kdo se potká v životě s manipulátorem, dostalo se mu velkého požehnání. Málokdo to však tuší. Setkání s manipulátorem znamená, že jsme připraveni sáhnout si na zdroj naší síly v sobě. Manipulátor má totiž obrovskou moc.  Manipulátor je člověk, který musel v životě žít...

číst více

Vzdávám se

„Jestliže je všechno tvořeno z jedné energie, jak si můžeme myslet, že je od ní něco odděleno?” Zní mi v hlavě věta, kterou přečetl můj milý v nějakém článku. Ta věta nebyla v mém bytí hned ukotvena. Byla uslyšena, ale ne vyslyšena. Na to jsem potřebovala ještě pár...

číst více

Co dobrého nám přinesl vir?

Virus a jeho vymodelované vlny vnímám jako nádhernou cestu. Co nám ve vlnách přinesl? Fáze zastavení a ztišení V prvních fázích přišlo zastavení. Svět, který jsme tak dlouho považovali za normální se blokoval a my mohli uvidět jeho absurditu. Uviděli jsme, co všechno...

číst více