Máte taky ten program jako já, že na tancování potřebujete speciální talent? Něco s čím jste se narodili, co vám bylo dáno do vínku, co vám rozhodně nadělil pán Bůh a co nemůže být dovednost získaná?

Stopněte to

Stopněte to a podívejte se na sebe jako na nepopsaný list. Nic neumíte, nic nejste. Díky nějakému impulsu se rozhodnete tančit. Teď. Pustíte hudbu a musíte začít. Musíte to zkusit.

První pohyby jsou nesmělé, tvrdé až hrubé. 

„ No a co. Jedu dál. Možná mě někdo vidí. Bože to ne, jen ať mě nikdo nevidí. A co když někdo přijde? Radši zamknu, zatáhnu závěsy, abych měla klid a bezpečí.

Hmm…teď už nic nehrozí a přesto mi hlava říká „Co to jako děláš?? Jsi normální? Celý život jsi to nemusela dělat a najednou se chceš přetrhnout.“

Nevím, možná bych toho fakt měla nechat. Měla jsem začít dříve, když jsem byla mladší. Mám si radši zajít do posilovny? To by zřejmě mělo větší efekt.

Áále ta písnička je fakt příjemná,! Zkusím rozvlnit boky. Nedávno jsem to viděla v televizi. Je to docela příjemné. Bože mě je dobře, vypínám hlavu, zrychluje se mi dech, jsem vzrušená????…kašlu na kontrolu, uáááááá!!!!!“

Každý to umí

Tanec není něco, co umíte, tanec je něco, co v sobě kultivujete. Tanec do sebe musíte vpustit. Vypnout hlavu a vnímat, jak vaše sexuální energie začíná proudit. Jak se vaše tělo začíná samovolně vlnit. Vaše energie volá „hlaď mě svým tělem, vlň boky a pomáhej mi nahoru, ááno, táááák, snaž se, vííc, dýchej maličká, dýchej…“

Pustit kontrolu

A pak už není třeba vědět, co se děje. Vaše inteligentní energie si dělá, co právě potřebuje. Potřebuje vás naplnit láskou, něco uzdravit, vyléčit, odblokovat, vydat z vás krásný tón, rozvibrovat nebo vás pohltit celotělním několikahodinových orgasmem.

Ale hlavně…vždy vás naplní štěstím. Je to jako rovnýma nohama do serotoninového pole. Jako štěstí po vydařeném milování, jako dárek, po kterém jste dlouho toužili a najednou ho máte před nosem. Tak se cítíte.

A tak se můžete cítit pokaždé. Každý den, kdy si dovolíte alespoň pár minut tančit. Vaše tělo omládne, protože v sobě máte čistou proudící energii, která vás miluje. Nacítíte se na ni a jasně pochopíte její záměr. Hrát si s vaším tělem do naprosté harmonie. Vaše čakry se pod jejími proudy nádherně vyladí, bloky půjdou pryč a z vás se stane nový člověk.

Bez násilí, bez dělání toho, co nesnášíte, bez dřiny. Pouze vy, vaše tělo, pot a nekonečně blažená energie, která, když se rozproudí, tak už vás neopustí.

Nemusíte si myslet, že to umíte. Fakt ne. Klidně s sebou trhej jak při epileptickém záchvatu, když se u toho budeš cítit dobře. Ztrácej balanc, padej a znovu se zvedej. Uvolni se, křič, zpívej, vzdychej, když si to dovolíš. Jsi to TY!

Přidej se k nám

Pokud si netroufáš sama, pustit se do domácího zkoumání sebe sama, přidej se na sedmiměsíční kurz vědomé práce se svou sexuální silou skrze tanec.

Moc rádi si s Tebou zajančíme a rozproudíme svou sílu, naučíme se jak si ji hýčkat a udržet, tak abychom byli přitažliví a krásní. Spokojenost z nás bude zářit jako duha po dešti.

Podrobnosti o kurzu a přihlašovací formulář do Ostravy