Kolik z vás věří, že homosexualita je něco, co se nedá ovlivnit, něco s čím se rodíme, stigma, jehož jsme obětí? Já už v to dávno nevěřím, protože sama jsem si v určitém období svého života byla jistá, že jsem homosexuálně orientovaná a dnes jsem šťastná heterosexuálka. Taky protože znám osobně několik případů, jež to tak měly taky. Protože má zkušenost s klienty, homosexuálně, či jakkoli jinak gendrově založenými, je vždy stejná.

Homosexualitu, transexualitu atd.vždy způsobilo nějaké trauma z prenatálu či z ranného dětství. Trauma nemuselo být nutně sexuálního charakteru (ale často bylo). Trauma mohlo způsobit to, že jsme jako malí byli přítomni nebo přímo účastni jinému fyzickému násilí či ohrožení na životě. Naše existence byla ohrožena. Trauma mohla způsobit nadměrná hrubost některého z rodičů nebo naopak jeho nezměrná slabost, kterou jsme neuměli pochopit a ohrožovala nás na životě. Neměli jsme důvěru v naše dva bohy, rodiče, a tudíž jsme byli vydáni na pospas životu, jako opuštěné mládě v noci uprostřed savany.

Co je to nerovnováha polarit?

Každý máme v sobě vše nastaveno duálně. Každičká naše buňka se dělí na plus a mínus. Pokud tyto dvě polarity v důsledku životních zážitků a zkušeností nejsou v rovnováze, odpovídá tomu naše vnější vyjadřování a hmotný svět. Nerovnováhu, kterou vyzařujeme pak vidíme i všude ve světě a v lidech kolem nás. Stejné přitahuje stejné.

Seznámím vás s obecnými nastaveními, které se mohou ještě různě členit, ale pro snažší pochopení nebudu příliš rozvětvovat.

Homosexuální žena

Je to žena, která za svůj život neměla možnost vnímat muže jako rovnocenné partnery. Byla často ponižována, zneužívána, šikanována, či jinak ohrožována na svém fyzickém těle. Druhá varianta je ta, že viděla muže v pozici extrémního slabošství. Táta alkoholik, slaboch, co si nechával maminkou nakálet na hlavu, hysterik, fňukna a neschopa. Jelikož jí byla odebrána možnost cítit bezpečí a lásku v mužově (tátově) náručí, musela si vystačit sama a tudíž její ženská část plně přebrala její mužské části veškerou sílu. To ji sice dovolilo přežít, ale ztratila o muže sexuální zájem. Přitahuje jí „bezpečné” ženské pohlaví, které je velmi podobně zatíženo a navzájem si v bezpečném prostředí mohou vyměňovat role dle libosti. Jednou je táta jedna z nich a pak zase druhá. Takto dokáží být relativně šťastné.

Homosexuální muž

U muže je to stejně, ale…Neměl možnost vnímat ženu, jako Bohyni, ke které by mohl s důvěrou složit uplakané líčko, ale ženy pro něj byly od malička nebezpečné a spíše zdroj výsměchu, hany a hanby. Jako chlapec nemohl plně vyjádřit své emoce a byl od nich odrazován. Jeho citlivost, popřípadě touhy spíše dívčího charakteru byly odsuzovány.

Další případ je, kdy muž mohl mít milující maminku, ale tak moc, že mu brala veškerou jeho integritu a on byl neustále nucen se vymezovat a chránit si vlastní prostor.

Dále mohla být maminka (či jiná ženská autorita) relativně v pořádku, ale otec byl tak moc agresivní a útočný (klidně i jen energeticky!!!), že se malý chlapec zařekl, že takový on nikdy nebude a vystavěl si svou mužskou polaritu na extrémním ideálu a vnitřní síle, iluzorně odlišné od toho, co viděl doma. Tím pádem jeho vnitřní žena zůstala bez síly, protože všechnu kapacitu předala vnitřnímu muži, aby energetické pole splnilo záměr malého chlapce.

Co je viditelné navenek je potlačeno uvnitř

Pamatujte, co je viditelné navenek, to je potlačeno uvnitř. Jestliže jsem muž s prsy a s bříškem nebo např. gay, mám velmi oslabenou vnitřní ženu, mínusovou polaritu a všechnu její sílu převzala polarita mužská. Moje vnitřní žena volá tolik o pozornost a o navrácení síly, že se začne projevovat na mém fyzickém těle a jeho chování.

Jestliže jsem lesbička, moje mužská, plusová polarita je na velmi nízké frekvenci a všechnu její sílu přebrala polarita ženská. Ta se začne projevovat nespokojeností, agresivitou, neschopností plakat nebo projevovat city, protože je teď mužsky zaměřená. A protože je „muž” začnou jí přitahovat ženy a odpuzovat muži. A lesbička je na světě.

Náprava

Náprava j možná pouze pokud daný člověk chce a není se svým zaměřením spokojen. Jinak je to v pořádku a může si zvolí cestu životem, jak je libo. Pokud chce nápravu, je zapotřebí disciplína a chuť se měnit.

Co vnímám jako skutečnou nerovnováhu?

Jak vidíte všechno se to tady na planetě zatím točí kolem muže a ženy. To, že se traduje, že existuje dalších 30 000 jiných pohlaví, že stoupá transgender populace, že je teď mnohem více homosexuálů je proto, že lidská společnost je CELÁ tak nezdravá, že lidé takto orientovaní jen uvádějí do rovnováhy planetární stav. Není divu, že je jich tolik, když v malém procentu heterosexuálních svazků jsou dva lidé skutečně spokojeni, hledají útěchu v úchylných pornografických scénkách v bizarních úchylkách a jiných absurditách. Divíte se ještě, že je na světě teď tolik mladých, u kterých si nejste jisti pohlavím? Kdo z vás je skutečně v harmonii? Pár procent? Dlouhodobě jste si navykli na nerovnováhu. Muži se chovají k ženám jako ke štětkám, ženy k mužům jako k poslíčkům a ňoumům. Tohle je nerovnováha, na kterou jste si příliš zvykli. A tak ji někdo musel přijít vybalancovat. Starejte se o vlastní zdravou sexualitu, pak se dá dohromady i zbytek světa.

Příběh jednoho měsíce

Interaktivní seminář s projekcí pro rodiče a dcery, které mají čerstvě menstruaci nebo je menstruace teprve čeká.Dozvíš se o tom, co je to menstruace, proč někdy bolí, jaký má hluboký smysl a jak s ní žít v souladu a dokonce se na ni těšit.Výklad je podáván velmi...

číst více

Však ho nech vybrečet, on si zvykne

Panické ataky, strach vyjít z domu, problém udržet stolici, nekontrolovatelný třes, strach ze smrti, silný pocit nedostatečnosti, hluboká neidentifikovatelná nenávist k sobě samému,  somatizování neustálých zdravotních potíží, které nejdou medicínsky podložit…za to...

číst více

Významy modlitby v procesu růstu

Když jsem byla malá, našla jsem na sekretáři v kuchyni dvě velice zajímavé publikace. Jedna byla novinová. Černobílé noviny Nej Report s nahotinkami a erotickými obrázky. Byla jsem nadšená a občas chodila potajmu nakukovat, co že si to tam tatínek (nebo maminka?😁)...

číst více