Kolik z vás věří, že homosexualita je něco, co se nedá ovlivnit, něco s čím se rodíme, stigma, jehož jsme obětí? Já už v to dávno nevěřím, protože sama jsem si v určitém období svého života byla jistá, že jsem homosexuálně orientovaná a dnes jsem šťastná heterosexuálka. Taky protože znám osobně několik případů, jež to tak měly taky. Protože má zkušenost s klienty, homosexuálně, či jakkoli jinak gendrově založenými, je vždy stejná.

Homosexualitu, transexualitu atd.vždy způsobilo nějaké trauma z prenatálu či z ranného dětství. Trauma nemuselo být nutně sexuálního charakteru (ale často bylo). Trauma mohlo způsobit to, že jsme jako malí byli přítomni nebo přímo účastni jinému fyzickému násilí či ohrožení na životě. Naše existence byla ohrožena. Trauma mohla způsobit nadměrná hrubost některého z rodičů nebo naopak jeho nezměrná slabost, kterou jsme neuměli pochopit a ohrožovala nás na životě. Neměli jsme důvěru v naše dva bohy, rodiče, a tudíž jsme byli vydáni na pospas životu, jako opuštěné mládě v noci uprostřed savany.

Co je to nerovnováha polarit?

Každý máme v sobě vše nastaveno duálně. Každičká naše buňka se dělí na plus a mínus. Pokud tyto dvě polarity v důsledku životních zážitků a zkušeností nejsou v rovnováze, odpovídá tomu naše vnější vyjadřování a hmotný svět. Nerovnováhu, kterou vyzařujeme pak vidíme i všude ve světě a v lidech kolem nás. Stejné přitahuje stejné.

Seznámím vás s obecnými nastaveními, které se mohou ještě různě členit, ale pro snažší pochopení nebudu příliš rozvětvovat.

Homosexuální žena

Je to žena, která za svůj život neměla možnost vnímat muže jako rovnocenné partnery. Byla často ponižována, zneužívána, šikanována, či jinak ohrožována na svém fyzickém těle. Druhá varianta je ta, že viděla muže v pozici extrémního slabošství. Táta alkoholik, slaboch, co si nechával maminkou nakálet na hlavu, hysterik, fňukna a neschopa. Jelikož jí byla odebrána možnost cítit bezpečí a lásku v mužově (tátově) náručí, musela si vystačit sama a tudíž její ženská část plně přebrala její mužské části veškerou sílu. To ji sice dovolilo přežít, ale ztratila o muže sexuální zájem. Přitahuje jí „bezpečné” ženské pohlaví, které je velmi podobně zatíženo a navzájem si v bezpečném prostředí mohou vyměňovat role dle libosti. Jednou je táta jedna z nich a pak zase druhá. Takto dokáží být relativně šťastné.

Homosexuální muž

U muže je to stejně, ale…Neměl možnost vnímat ženu, jako Bohyni, ke které by mohl s důvěrou složit uplakané líčko, ale ženy pro něj byly od malička nebezpečné a spíše zdroj výsměchu, hany a hanby. Jako chlapec nemohl plně vyjádřit své emoce a byl od nich odrazován. Jeho citlivost, popřípadě touhy spíše dívčího charakteru byly odsuzovány.

Další případ je, kdy muž mohl mít milující maminku, ale tak moc, že mu brala veškerou jeho integritu a on byl neustále nucen se vymezovat a chránit si vlastní prostor.

Dále mohla být maminka (či jiná ženská autorita) relativně v pořádku, ale otec byl tak moc agresivní a útočný (klidně i jen energeticky!!!), že se malý chlapec zařekl, že takový on nikdy nebude a vystavěl si svou mužskou polaritu na extrémním ideálu a vnitřní síle, iluzorně odlišné od toho, co viděl doma. Tím pádem jeho vnitřní žena zůstala bez síly, protože všechnu kapacitu předala vnitřnímu muži, aby energetické pole splnilo záměr malého chlapce.

Co je viditelné navenek je potlačeno uvnitř

Pamatujte, co je viditelné navenek, to je potlačeno uvnitř. Jestliže jsem muž s prsy a s bříškem nebo např. gay, mám velmi oslabenou vnitřní ženu, mínusovou polaritu a všechnu její sílu převzala polarita mužská. Moje vnitřní žena volá tolik o pozornost a o navrácení síly, že se začne projevovat na mém fyzickém těle a jeho chování.

Jestliže jsem lesbička, moje mužská, plusová polarita je na velmi nízké frekvenci a všechnu její sílu přebrala polarita ženská. Ta se začne projevovat nespokojeností, agresivitou, neschopností plakat nebo projevovat city, protože je teď mužsky zaměřená. A protože je „muž” začnou jí přitahovat ženy a odpuzovat muži. A lesbička je na světě.

Náprava

Náprava j možná pouze pokud daný člověk chce a není se svým zaměřením spokojen. Jinak je to v pořádku a může si zvolí cestu životem, jak je libo. Pokud chce nápravu, je zapotřebí disciplína a chuť se měnit.

Co vnímám jako skutečnou nerovnováhu?

Jak vidíte všechno se to tady na planetě zatím točí kolem muže a ženy. To, že se traduje, že existuje dalších 30 000 jiných pohlaví, že stoupá transgender populace, že je teď mnohem více homosexuálů je proto, že lidská společnost je CELÁ tak nezdravá, že lidé takto orientovaní jen uvádějí do rovnováhy planetární stav. Není divu, že je jich tolik, když v malém procentu heterosexuálních svazků jsou dva lidé skutečně spokojeni, hledají útěchu v úchylných pornografických scénkách v bizarních úchylkách a jiných absurditách. Divíte se ještě, že je na světě teď tolik mladých, u kterých si nejste jisti pohlavím? Kdo z vás je skutečně v harmonii? Pár procent? Dlouhodobě jste si navykli na nerovnováhu. Muži se chovají k ženám jako ke štětkám, ženy k mužům jako k poslíčkům a ňoumům. Tohle je nerovnováha, na kterou jste si příliš zvykli. A tak ji někdo musel přijít vybalancovat. Starejte se o vlastní zdravou sexualitu, pak se dá dohromady i zbytek světa.

Jak snadno podlehnout manipulátorovi

Kdo se potká v životě s manipulátorem, dostalo se mu velkého požehnání. Málokdo to však tuší. Setkání s manipulátorem znamená, že jsme připraveni sáhnout si na zdroj naší síly v sobě. Manipulátor má totiž obrovskou moc.  Manipulátor je člověk, který musel v životě žít...

číst více

Vzdávám se

„Jestliže je všechno tvořeno z jedné energie, jak si můžeme myslet, že je od ní něco odděleno?” Zní mi v hlavě věta, kterou přečetl můj milý v nějakém článku. Ta věta nebyla v mém bytí hned ukotvena. Byla uslyšena, ale ne vyslyšena. Na to jsem potřebovala ještě pár...

číst více

Co dobrého nám přinesl vir?

Virus a jeho vymodelované vlny vnímám jako nádhernou cestu. Co nám ve vlnách přinesl? Fáze zastavení a ztišení V prvních fázích přišlo zastavení. Svět, který jsme tak dlouho považovali za normální se blokoval a my mohli uvidět jeho absurditu. Uviděli jsme, co všechno...

číst více

Když syn přeroste otce

  Když malý hoch dospívá, v různě stanoveném období dosáhne bodu, kdy přeroste svého otce. U vyspělých bytostí, kteří se s tím zde nepřišli mazat to bývá velmi brzy, klidně i v předpubertálním období, zřídka se stává, že i malý chlapeček svého tátu přerostl....

číst více

Ženské tělo nepotřebuje zásoby

Byly jsme velmi tlačeny k výkonu. Malé holčičky vyrůstající v komunistické době musely splňovat procenta. Být nejlepší v tělesné výchově nebo aspoň v matice či recitaci. Kdo nebyl v něčem nejlepší, nebyl na nástěnce a byl za outsidera. Začaly jsme na sebe vyvíjet...

číst více

Falešné osvícení

Falešné osvícení je v dnešní době velmi častý a hlavně velmi otravný stav. Nabytí tohoto stavu je velmi snadné. Aspirant na cestě za sebepoznáním začne hodně číst a hodně poslouchat průvodce, kteří již osvíceného stavu dosáhli, či mu jsou velmi blízko. Častým...

číst více

4 úrovně léčení ženy

Dnes se budeme věnovat ženskému léčení a úrovněmi, kterými prochází a nelze se jim vyhnout. Žena, aby dostála záměru, který v ženském těle má, musí projít fází, když je nějakým způsobem na těle zneužita. Zneužítí nemusí být nutně sexuálního charakteru, ale je to...

číst více